reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyjaciółeczki z forum

Witam
Kwiatuszku współczuję zapalenia nic w tym dobrego.. mam nadzieje że szybko sie go pozbedziesz a co do olejka to go można pić na wywołanie porodu gdzieś czytałam. Miłego opalania Ja od jutra mam same imieniny w sobotę i niedziele
 
reklama
kwiatuszq...kurde, ja tez mam taki zoltawy sluz...shit! dopiero bralam antybiotyki rzez punkcja...teraz przed transferem tez bede musiala...?:baffled: ja pierdziele...co chwile lapia mnie jakies bakterie...
a jakie ty teraz bierzesz globulki?
 
Mili współczuję infekcji a moze jakieś witaminy bierz i paleczki z mleka czy jakoś tak lacibios femina Ja to bralam w ciazy bo co chwile mnie cos lapalo a po tym odpukac nadal nic mnie nie zlapalo

Jestem u babci w swoim domku starym bo rodzice. jutro wyprawiaja imieniny a w niedziele tesciowa...ahh

Dzwonili z serwisu w środę bede mieć lapka koszt 330 z/ więc do 5.07 zostanie mi 50zł...ahh
 
Cześć dziewczynki....

Wpadłam tylko na chwilkę bo mam dzisiaj jakiś senny dzień :-(.... Jutro idę na weselicho i mam zamiar się świetnie bawić :tak: Oj będzie się tam działo... ;-)

Jestem już po @... zaczynam nowy cykl, a z nim jak zwykle nowe nadzieje... no trudno, że jestem tak naiwna... no ale nic tak to już w życiu jest...


Kwiatuszku współczuję tej infekcji... :-( Mam nadzieje, że szybko uda się to wyleczyć... ;-)


Miliaa a co u Ciebie... przeszły już smutki... ??? Mam nadzieje, że jesteś już pozytywnie nastawiona :-)


Atan to widzę, że ty też ma weekend imprezowy???


Ok zmykam :-)
Postaram się zajrzeć do Was w weekend ale nie obiecuję... mam nadzieję, że mi wybaczycie :-)
 
Ostatnia edycja:
Sun zgadza się imprezowy weekend tobie życzę superowej zabawy i &&& na nowy cykl
Witaj Pyscek
Boję się niunia od 20 spi i pytanie do której... cos czuje że ciężką noc mnie czeka
 
Natkusia urodziła Michasia dzisiaj o 7.35!!! Poród trwał niecałe 2 godziny od rozpoczęcia skurczy! Mały waży 2760 i ma 51cm!!! Gratulację kochana!!! :*:*:*
 
reklama
Do góry