reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Mama niefajnie,ze dodatkowe koszta sa...i jeszcze ta bieganina...duzo sily i poprawy humorku zycze ;)
Weroniczka widze,ze mebli dalej nie ma...wspolczuje..
Katrina uwielbiam taka bieganine,wtedy odpoczywam...
najgorzej mnie meczy nic nie robienie...nie lubie bezczynnosci ..chociaz czasami fajnie polezec sobie na kanapie :-D
Sempe,Joas chwili odpoczynku zycze ;-)
ja tez chce snieg !!!
bo u mnie zamast zimy,jesien...szaro,buro i ponuro wrrr
 
reklama
Madlen a jak córeczka?

Katrina super, że chrzściny udane, my pewnie jakoś w lato będziemy robić, ale na pewno w domu tak jak Kamilka chrzściny.

Weroniczka to jak bez mebli radzisz sobie z wypiekami? Ruch po świętach nadal jest czy zastój tymczasowy?

Joaś u mnie też dookoła wszędzie pełno jedynaków, każdy robił wielkie oczy jak słyszał, że bedziemy mieli trzeciego maluszka i te teksty "jak wy sobie poradzicie" rozwalają mnie.

Lecimy z Kamilkiem na spacer, z pogodny trzeba korzystać:-)
 
Joaś nie wiem jak to się wszystko skończy bo gość co jakiś czas łaskawie odbiera telefon i umawiam sie na termin po czym nie zjawia się, nie odbiera tel. Wreszcie łaskawie znów odbiera, umawia sie na 100 % zjawia sie żeby wymierzyć i znów milczy. Teraz łaskawie umówił sie na środę, może czwartek. Mnie to sie już ryczeć chce jak wchodzę do mojej kuchni. Natka ja część mebli dolnych mam ale bez frontów. Tlko że na blatach zamiast mieć pożądek to leży większość tego co powinno być w górnych szafach a powinno być ich bodajże 9 sztuk. Tak więc jak mam zamówienie to niestety ale muszę się posiłkować całym mieszkaniem co oznacza bajzel nie z tej ziemi. A jak będą urodziny to nie mogę tego bajzlu poza kuchnie wynieść :-/

Odwołali dziś Tadeczkowi piłke więc mam luźniejszy dzień :-) A to dobrze bo coś sobie może porobię w domku :-)
 
Uuu ale tu dzis gwarno :) Nawet niewiecie jak miło spogladac na ten watek kiedy tu tyle się dzieje.. i nawet "nowe" osoby nie należace do "starej paczki" bardzo lubia kiedy zagladaja tu starsze starzem osobki . Hehe alepuje z nami nowymi też mozna popisać ;)

Mama kurcze nie fajna sprawa z ta Twoja paczka, a wiesz z jakis przyczyn ja zatrzymano.. paczka raczej jak zostala nadana do odprawy celnej musiala miec zalaczona Fv na ktorej jest napisana wartosc towaru, i albo to jest comercial invoice i wtedy trzeba placic cło i inne koszty agencji celnej. W przypadku gdyby wystawili fv proforme i wskazali tak kwote mniejsza niz 30 dolarow a i jeszcze jakby napisali ze sa to probki nie do odsprzedazy to byloby dla Ciebie bez kosztowo. Amerykancy ogolnie ida na ugode jezeli c hodzi o dokumenty, pracy czesto ja sama im podsylam wygodne dla mnie dokumenty do odprawy celnej, u nich to torche bezproblemowo idzie a u nas nawet czepiaja sie literowek wyjasniania oswiadczenia itp A powiedz mi do jakiej agencji celnej zostala przekierowana paczka bo musialas napewno jakies oswiadczenie podpisac i przeslac ze zgadasz sie na odprawe w danej agencji. Oby sie okazalo ze clo i Vat beda na tyle niskie ze sie jeszcze bedzie ci oplacalo

Natka u mnie tez snieg i bialo M skonczyl wczesniej wiec wybieramy sie na spacerek na sanaczeki.

A ja jeszcze 24 min w pracy i zaraz zmykam do domku a dzis mamy 7 rocznice hehe sie bedzie w nocy dzialo :) Moje libido wskazuje na wielki baraszkowanie haha naszczescie mamy sypialnie i dzieci spia jak zabite nawet glosne ahhhh ohh ich nie budzi hehe
 
Natka corcia dobrze,dzieki ze pytasz..
rosnie jak na drozdzach,zmienia sie z dnia na dzien...juz wyglada jak taki maly bobas :-D
i nawet zaczyna lepiej spac..tzn dalej taki nocny marek i zasypia miedzy 1 a 2 w nocy ,ale jak zasnie to spi,dzisiaj przespala 4h z ogonkiem....,nie budzac sie na jedzenie :tak:
ale ogolnie spokojne dziecko i co najwazniejsze...i oby tak jej zostalo..przyzwyczajona do halasu...nic jej nie przeszkadza...;-)
a ty jak tam ?
 
WITAJCIE!
Widac jak wrocila mama to od razu ruch. Jak zwykle;-):-):-).
Mamo tu sie tesknilo a ty milczalas. Niestety clo bedziesz musiala zaplac. Bo jak to z firmy a nie od osoby prywatne to takie sa zasady.
Sempe i Joas wy to pracowite dziewczyny i wam odpoczynek konieczny.
Weroniczko - wspolczuje tego balaganu i braku zrobionej kuchni. trzymam kciuki oby wkoncu zrobiono ci te polki.
katrina- fajnie ze juz jestes po chrzcinach. Odpoczniesz po gosciach i wpadniesz w wir domowych prac. A nie zazdroszcze rozpuszczonego Kuby. Bo u nas to samo z marta jest. Tylko rece i rece.
 
hej kobietki i ja witam poswiatecznie...dzis pierwszy raz dzieciaki do szkoly a ja do pracy po dluzszym urlopie i nie ciekawie wygladalo poranne wstawanie :baffled: Nie wierze ze to juz 7 styczen i dekoracje swiateczne trzeba pochowac na kolejny rok. Odwiedziny mojego syna sie udaly, same swieta spedzilismy intensywnie ale bardzo przyjemnie i cieplo. Jak wspominalam wczesniej w tym roku bylismy zaproszeni wiec nie musialam poswiecac tyle czasu na przygotowywania i kuchnie jak zwykle to ma miejsce. Duzo sie dzialo, sporo imprez, spotkan ze znajomymi, ogolnie jestem zadowolona. Ale tak to jest ze co mile szybko sie konczy i trzeba wrocic do zwyczajnego, nudnego zycia.

Mamo - z tym clem to calkiem normalna sprawa, jesli zamowilas bezposrednio ze sklepu nie przez osobe prywatna niestety tego nie unikniesz. Czasem nawet nalicza clo jesli osoba prywatna wysyla w orginalnym pudelu i przedmiot wydaje im sie zbyt podejrzany na zwykly "podarunek". Ja zawsze w deklaracji wpisuje ze jest to "gift" i szczesliwie nikt jeszcze nie zostal ukarany clem ale slyszalam rozne historie od ludzi ktorzy cos tam wysylaja i odbiorca przechodzil gehenne. Dodam ze oplata moze byc spora i przykro mi ze nie mam weselszej informacji:sorry2:.

Joas - gratuluje pomniejszenia rozmiaru garderoby! Zycze odpoczynku troche...

Weroniczko - fatalna sytuacja z tymi meblami, kurcze mialam nadzieje ze juz dawno ten problem rozwiazaliscie. Coza oszust Wam sie przytrafil.

Sempe - ani mi sie waz wypisywac gdziekowiek :-D Jestesmy tylko troche przygaszone bylysmy ta bezsensowna paplanina o dupie Marynie i glupotami.

Madlen - widzialam zdjecia Twojego slicznego skarbenka na FB ;-)

Katrina - niestety wiem cos na temat smutku po wyjezdzie rodziny. Bardzo bylo mi przykro jak moj syn wyjechal po swietach, nie moglam sobie jakos miejsca znalesc :-( Gratulacje z okazji chrzcin i super ze wszystko wypadlo tak jak sobie zamarzylas.

Natkaa - jak spacerek minal?

Azile - milo Cie widziec ;) fajnie ze stare znajome twarze sie w koncu pokzuja na watku bo juz ze smutkiem mialam skwitowac.

Pozdrawiam goraco i do uslysznie.
 
jak dobrze Was mieć :-) nie to ,żeby mi było do smiechu ...ale cieszę się ,że mogę na Was liczyć ..


Madlen
droga Madlen ..ja Ci chyba nie gratulowałam powiększenia rodzinki:sorry2:
gratuluję i zdrówka dla Małej życzę:))
reszta przyjdzie sama :tak:


Joaś
gratki zrzucenia kilosów i zmniejszenia rozmiaru---> cieszem siem siostra :-D
u mnie 59,700 i stoi uparcie ...


Weroniczka
jakby co tylko daj znac a lecimy z odsieczą ...wybijemy facetowi z głowy takie numery
fronty mają być w te pędy !!!


Sempe
ehhh widzisz ..ja nie miałam opcji ,żeby tak zrobić bo to zamówienie szło z firmy kosmetycznej..póki co dowiedziałam się ,że prawdopodobnie zapłacę 400zł (coś koło tego) ..jutro tam jedziemy to sie okaże...


Steffa
dostałam pismo dzis z pocztowej agencji celnej..
jutro tam pojadę i zobaczę co i jak ..


Katrina
dzięki kochana ...


Azile
;*
&&&& za powrót męża do pracy ..


Majqa
fajnie,że u Was wsio dobrze :) imie wybieranie czy nadal nic nie wpadło ??


Zuuuuuzinkaaaa:-D

Pawimi :-D
 
Pawimi
o jesteś :)

a wiesz ,że ja mam przez nich zaznaczone jako Gift......
no nic ..jutro podaję to sie dowiem ..nic juz nie zrobie ..muszę zapłacić a następne kupować w Pl :sorry2:
 
reklama
Mamo droga Mamo :-D,gratulowalas mi,chyba..ale dzieki raz jeszcze ;-)
Pawimi ciezko ogarnac sie po wolnych dniach ,ciesze sie ze tak milo i cieplo spedziliscie ten swiateczny czas:tak:
Joas teraz doczytalam o waszej lazience...my swojego czasu to zazwyczaj w kuchni ..teraz poki Vicky mala to luzik,ale za jakis czas znowu czeka mnie kuchnia,bo na samym dole,a pokoje dzieci u gory,wiec bezpiecznie ;-)
 
Do góry