reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

reklama
choć moim faworytem była Sonia, ale mezus mowi ze tak sie psy nazywano i klops
koty również:baffled:, a moi sąsiedzi natomiast mają psa o imieniu Iga (imię które mi się kiedyś podobało:-(). Niektórzy to mają sposób na nazwanie psa:baffled::baffled: na osiedlu biega nawet duża puchata Maja...I weź tu imię dla dzieciątka wybierz....:confused:
 
Mój starszy syn to Błażej i w jego roczniku to dość niespotykane imię (w przedszkolu jest jeden, a za to ma w grupie 3 Kubusiów, 4 Kacprów, 2 Julki, 3 Amelki, 2 Zuzie, więc zostaje jeszcze tylko 6 dzieci o pojedynczych imionach:baffled:) Nie żebym coś miała do tych imion, bo są piękne, ale my nazywając nasze dzieci kierujemy się jednak zasadą, że nie chcelibyśmy, aby ktoś był zmuszony wołać ich po nazwisku:dry: Nie lubię też zbyt wielu zdrobnień, więc: Błażej i Jeremi, ale nie Jeremiasz, na co wszyscy się upierają:-D Nie dajemy się i uparcie powtarzamy, że to Jeremi, w skrócie Emi:tak: Mam też siostrzeńca Iwo:-) zresztą moi rodzice jak na tamte czasy też dali nam oryginalne ale nie ośmieszające imiona - ja mam na imię Kamilla, a siostra Lena (ostatnio baaaaardzo popularne:-D)
 
a mnie raz znajoma wkurzyła ze przez to imie będzie nieszczęśliwy,
ja nie uważam żeby to imie ( Dorian) bylo brzydkie , jest po prostu inne ale nie brzydkie...
przecież nie nazwalam go Hermenegild :-D

Dorian - imie męskie pochodzenia greckiego .Wywodzi się od nazwy plemienia greckiego - Dorów.
W greckiej mitologii Dorowie pochodzą od jednego z herosów: Heraklesa.

Mój brat sie nazywa Aron, i od dziecka mu sie to podobało a teraz jest dumny ze ma
takie wyjątkowe imie :D

a ja jestem Karina i ciesze sie ze nigdy nie musiałam być jedna z wielu,
byłam jedyna na cala szkole i bracik tez.
 
ja mam na imie Ania, i mimo ze wiele osob uwaza ze to piekne imie mi sie nie podoba
z jednego powodu
jak zawolasz Anka pol ulicy sie odwroci jak nie wiecej
w klasie mialam 10 dziewczyn o tym imieniu, na 12 dziewczyn :baffled:
moi rodzice za to uwazaja ze skrzywdzilam corke dajac jej na imie Blanka... bo nie polskie
 
mój tata tez na początku nie umiał sie przyzwyczaić ale teraz juz sie wszystkim podoba.
Blanka jest ciekawe,
a ja w Niemczech spotkałam sie z imieniem Bianka
i mi sie tez spodobało.
 
reklama
Ja mam na imię Paulina i do czasu studiów nie znosiłam swojego imienia, chciałam być Ania albo Kasia:-) teraz już je zaakceptowałam. Chociaż i tak nie znam dziewczynek Paulinek, przynajmniej w moim otoczeniu nie ma żadnych...
 
Do góry