reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

Saly Dżejms i Dżon rządzą po prostu:-D To jest faktycznie jakieś nieporozumienie:-D

A nasz synuś ma na imię Fabian:tak: Jak będzie córcia to będzie Oliwia:-)
 
reklama
dużo tu slicznych imion:)


My dla naszego malenstwa wybralismy:


Xavier / Roxana

straszą mnie,że bedziemy mieli klopot w urzędzie...co Wy na to?
Mi imie Xavier tak siedzi w głowie ,ze od roku nie zmienilam zdania.

Podobają mi się również:

Mia
Carlotta
Samantha
Vanessa


Brian
Nathaniel
Samuel
Oscar


jak dla mnie same koszmary :-(
 
ullana, ktoś sobie kpi po prostu;-)

hmm.. zwłaszcza, że to dziewczyna, która w 13tc wie, że to synek, jak napisała na innym wątku..
 
Ostatnia edycja:
ullana, ktoś sobie kpi po prostu;-)

mam nadzieję, bo dzieci z takimi imionami nie maja łatwo ani w szkole ani na podwórku, a jako dorośli, to nie wiem, jak sobie radzą :confused:

a tak na marginesie, to u mojego m w pracy jest dziewczyna w 14tc i w pon lekarz jej powiedział, że to chłopak :baffled: :szok: ja bym w to nie uwierzyła :sorry2: i nie wiem, jak lekarz tak może mówic
 
może z fusów wróżył, obrączką nad brzuchem machał.. pierwsze usg miałam robione w 13tc i o identyfikacji płci to tam nie było mowy;-)

skoro o imionach i już się tu odezwałam wtrącę historyjkę koleżanki, która siedzi u znajomych w bloku z wizytą i słyszy, jak ktoś wydziera się przez okno 'Androida, do domu' koleżanka skwitowała 'ale ktoś głupio psa nazwał' na co usłyszała: 'nie psa, oni córkę wołają..'
 
wszystkie imiona śliczne :) Ja mam już synka Janusza (Jasiek) teraz będzie prawdopodobnie Maksymilian ale jeszcze się wahamy ... ja osobiscie wolałabym coś bardziej niespotykanego :) może po moim pradziadku Roch :)

moja znajoma ma Adriana, Wirginię, Margaretę i Oskara :) mąż marynarz więc wybierał "światowe" imiona :)

Dziewczynka miała być Zuzia albo Zosia...ale mój mąż chciał też Aksenię, Agrypinę (grypa??) , Praksedę (po jego babciach i prababciach) :)
 
nie wiem czy znacie takie imiona jak: Rafaela, Gracjana albo Ozanna (w skrócie Ozi) - mnie najbardziej podoba się Ozanka :)
 
reklama
Abstra****ąc od szaleńczych jak dla mniektórych imion to stanę w obronie rozporpoznawalności płci. W Opolu jest lekarz ginekolog od USG i tylko tym się zajmuje. Siłą rzeczy typuje płeć. Wg położnych ma 99 % skuteczności, a gdy się pomyli to funduje wyprawkę- mówię sto procent poważnie. I jemu zdarza się określić płeć w 13, 14 tyg. ale tylko chłopców i tylko jak się rozłożą obrazowo niczym w magazynach rozbieranych:-):-):-)
On sam mówi, że określanie płci w tak wczesnej ciąży jest trudne, ale czasem możliwe.
Może więc niewiasta trafiła na podobnego lekarza bo od koleżanek wiem, że i w Bydgoszczy też jest taki magik od USG.
 
Do góry