reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

Moja Alicja w przedszkolu ma dzieci z dość oryginalnymi imionami, m. in. Oktawiusz, Beniamin, Roch, Nadia, Nina, Laura...
 
reklama
Ja też poznałam małego Oktawiuszka:tak:
Moja siostra ma na imię Nadia:tak:, a Nina też mi się bardzo podoba:tak::-)
 
Ninę też znałam, a wśród znajomych dzidzi mam jedną Lidkę, to chyba niezbyt często nadawane imię?

A moje maluchy to Janek, czyli imię bardzo popularne i Wituś, imie raczej niespotykane czesto :-).
 
A ja już postanowiłam jak będę miała córcię to z pewnością będzie Adelka - po babci. Podobają nam się także: Klara, Kinga, Anastazja, Tamara, Natasza, Nina, Inga. Dla chłopca nie mam faworyta ale podoba mi się Tymoteusz, Tobiasz, Miłosz, Mieszko - choć z pewnością mój mąż wybierze coś innego:-(
 
reklama
Syneczki2Ja imię Fabian wymyśliłam sobie już jako nastolatka dużo wcześniej zanim jeszcze poznałam mojego męża;-) Miał być Fabian albo Mariusz.Ale,że mąż jest Mariusz no to synek jest Fabian Mariusz:tak: Mężowi na początku w ogóle nie podobało się to imię.Ale ja nie odpuściłam;-) Jak go teraz pytam czy wyobraża sobie,że nasz synuś mógłby mieć na imię inaczej to mówi,że absolutnie nie i że to najśliczniejsze imię:-)
 
Do góry