reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i maleństwa

reklama
Dziewczyny jeszcze chusty Little Frog sa warte uwagi I stosunkowo niedrogie a na ich stronie w soboty jak sie nie myle maja jeszcze -20% na outlet:-) chustomaniaczki czesto je polecaja. Ja tez sie chyba na Nia skusze :-)
 
Marcysia przyszalalas z zakupami.
Ja chce kupic nosidlo przy starszej bylo za pozno jak potrzebowalam wiec nie kupowałam na chwile.
 
Marcysia przyszalalas z za kupami.
Ja chce kupic nosidlo przy starszej bylo za pozno jak potrzebowalam wiec nie kupowałam na chwile.
Poszalałam ;) Mata i zabawki przyszły. Na hustawkę czekam... Ma być do 14 dni, czyli mają czas do wtorku..
Ja nadal sie nie zdecydowałam na nosidełko. Czytam i ogladam w wolnej chwili, ale tak naprawdę to chciałabym do jakiegos sklepu dotrzeć, zeby mozna było przymierzyć...
A moze któras z Was wie gdzie w Warszawie jest jakis sklep z nosidełkami??? Zrobilibyśmy sobie wycieczkę do stolicy, odwiedzili rodzinke i zahaczyli o sklep...
 
Ja wlasnie piore mate i zabawki ;) teraz beda dopiero potrzebne.
Poszukuje fajna pozytywke usypiacz co dlugo gra zmilymi dzwiekami bo te po starszej mi zbrzydly ;). Macie cos fajnego?
Zastanawiam sie nad sprzedaza lezaczka tego co mam jest jak nowka troche szkoda ale niepraktyczny dla mnie ;).
 
zozzolka ja nie pomoge w kwestii pozytywki, bo nie mam i raczej nie planuję kupować.
I też mam taki leżaczek co go jak na razie nie uzywam. Laura dostała pod choinkę, ale nie jest bujany i nie ma regulowanego oparcia, więc jest jeszcze za mała. Pożyczyłam od siostry inny i jest o niebo lepszy. ALe darowanemu koniowi w zęby sie nie zagląda. Prezet to prezent. Może jak już Laura będzie stabilnie siedziała to temten też sie przyda
A Ty jak nie korzystasz to pewnie że sprzedaj. Zawsze jakis grosz będzie na cos innego
 
Zozzolka mała dostała karuzele z tiny Love sa takie fajne zabwki świecące a do tego odczepiasz pałek z zabawkami i zostaje sama pozytywka jest 20melodi i 10 dźwięków natury i jest tam napisane są z tym palkakiem z zabawkami karuzela do 5miesiąca może być używana później już bez papaja wiec dla mnie super bo takie 2in1;) a leżaczek jak się nie przyda to sprzedaj też bym tak zrobila:)
 
reklama
Do góry