reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty: terminy, zdjęcia USG, wyniki

No Kochane ja wczoraj byłam na ostatniej wizycie :):) ale nasze maleństwo jest jeszcze wysoko wiec raczej nie urodze w terminie...;( jak do 10.12 nie urodze do na odział na godzine 8.00 :) Mialam robione usg jak to stwierdzila moja ginekolog to usg jest stare i cos sie może pieprzyć :) bo z usg wyszło że mała może ważyć 3800 :) mała nasza kuleczka :) trzymajce kciuki :)
 
reklama
Ja po przedostatniej wizycie (następna za 3 tygodnie o ile doczekam :-)).
Lekarz stwierdził ,że "dziecko nie jest specjalnie duże". Przeraziłam się , zapytałam o wagę a on ,że wg usg 3100, jestem w 37tyg, więc tak na prawdę nie wiem o co chodziło :angry: Wszyscy mi mówią ,że brzuszek malutki, taki na 6 miesiąc... a to już końcówka :no:
Teraz tylko oczekuję...
 
m-s - pewnie się już niecierpliwisz. Ja pamiętam z Julką, że każdy dzień po terminie to jak na szpilkach przesiedziany. I pomyśleć że przeniosłam wtedy o prawie dwa tygodnie ;)
 
No to ja już po wizycie. Całkiem możliwe że rzeczywiście nam się wszystko wydłuży, bo dzisiaj termin z usg padł na 07.01. Dzieć niewielki: 2620 g, ale może to i lepiej ;) Wszystko pozamykane, jakieś tam skurczyki się pojawiają, ale z rzadka. Balujemy w dwupaku dalej ;)
 
Kochane ja jutro na gdzine 8 mam przyjechac na odział :) juro 8 dzien po terminie :) wiec to juz tuż tuż :)trzymajcie kciuki :) jak wróce do domu i sie troche ogarne dam znać :)
 
Jestem wściekła, odebrałam dziś wynik badania GBS i niestety dodatni... na wynik cytologii od dawnej prowadzącej nadal czekam, :no: aż boję się iśc na wizytę do mojego nowego lekarza prowadzącego, bo znów będę słuchac pretensji ,że nie załatwiłam wyników, no ale co ja mogę :wściekła/y:gdybym wiedziała ,że takie sobie będą z tego żarty robić, zrobiłabym tą cytologię wcześniej gdzieś prywatnie... :dry:
Termin mam na sobotę, ale jak widać małemu się nie śpieszy. Skurcze już mam, czasem nawet dość regularne, ale po chwili wszystko mija... więc pewnie święta w szpitalu :cool:
 
reklama
hej Kochane nasza księżniczka urodziła się 12.12.2014 o godzinie 5.30 waga:3550 miara:58 cm ;) 10 pkt :) sliczna zdrowa :).Od niedzieli jesteśmy w domu i uczymy się siebie :*Maleńka je śpi i robi dużooo kup hehe :)
 
Do góry