reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

reklama
Witam :)
Można się przyłączyć?
Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że pozostanę mamą jedynaka i próbuje się oswoić z tą myślą.
W skrócie o mnie? Mama (jeszcze przez jakiś czas) siedząca w domu z rozbrykanym (prawie) 1,5 roczniakiem (wrzesień 2013). Rozmiłowana w robótkach ręcznych (szydełko, tkanie i czasem jakaś frywolitka) i historii wczesnego średniowiecza introwertyczka. Hm.

Życzę miłego wieczoru :)
 
Witam, jestem mamą przed miesiącem urodzonej córki Katarzyny, ale z powodów zdrowotnych niestety nie planuje kolejne dziecko.
 
reklama
To i ja się dołączę. Mój synek za miesiąc kończy 4 latka. Drugiego dziecka nie planuje i raczej tak juz pozostanie. Chciałabym w końcu wyjść do ludzi i do pracy. Wychowywanie to ciężki kawałek chleba. A nie daj jak zachoruje to juz w ogóle fiksacja
 
Do góry