reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

biszkopty, chrupki kukurydziane

bbb223

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Maj 2005
Postów
388
Miasto
Warszawa
witam drogie Mamy. czy podajecie swoim dzieciaczkom biszkopty i chrupki kukurydziane? od kiedy zaczęłyście podawać i jakie (nazwa, firma)? wiem, wiem, każde dziecko jest inne i mojemu niekoniecznie moze podpasować to co Waszym pociechom, ale będę wdzięczna za odpowiedż. i jeszcze jedno. czy biszkopty bezglutenowe czy "zwykłe", bo z glutenem to niby trzeba uważać, a nasłuchałam się ,że wszyscy podają zwykłe, zresztą przyznam, że nie spotkałam jeszcze nigdzie bezglutenowych, choć słyszałam, że są. gdzie można takie kupić, bo nawet w sklepach ze zdrową żywnością itp. nie spotkałam. jeszcze raz dziękuję za ewentualną odpowiedż (podpowiedż) :)
 
reklama
Witam bbb ja od miesiąca daję małemu chrupki kukurydziane takie najzwyklejsze u nas najpopoularniejsze są firmy "boltex" (sprawdziłam na opakowaniu), a mały ma prawie 7 miesięcy i bardzo lovvvve chrupki.
thumb_P1010835.JPG
Pzdr.
 
Z bolteksu są najlepsze. Mój Gaboszon je uwielbia...

Co do biszkoptów to zaczęłam podawać zwykłe. Ale obserwowałam czy nic się nie dzieje.
Te bezglutenowe można kupić w sklepach ze zdrową żywnością ale są o wiele droższe od zwykłych.
 
Nie wiem czy u Was też, ale ja w Trójmiescie to bezglutenowe ciastka i biszkopty kupowałam w sklepie AKPOL - to jest hurtownia artykułów dla dzieci. Droższe niz zwykłe.
Nie pamietam już dokładnie kiedy ale gdzies chyba około 8 miesiaca Kasia zaczeła dostawać chrupki FLIPSY i potem zwykłe biszkopty. Jeszcze później zaczeła dostawać zwykłe ciastka maślane (ale to tez trzeba dzieco obserwować po tym). Teraz nmiestety :( wcina juz wszystko
 
Filip wcinał wszystkie chupki, jakie były dostępne, przeważnie Flipsy. Jeśli chodzi o biszkopty, to u nas też nigdzie nie było bezglutenowych, więc dostawał zwykłe, oczywiście pod czujną obserwacją. Nic się nie działo. Ostatnio widziałam biszkopty bezglutenowe dla dzieci - Miśkopty - w sklepie Geant w Warszawie, ale tam też raz są, raz nie... a Filip i tak ostatnio obraził się na chupki, nie wiem czemu, przedtem wcinał na tony... przejadły mu się czy co ;), biszkopty też jakby wyszły z łask...

pozdrawiam
nikita
 
dzięki. chrupki wcina, biszkopty kupiłam te bezglutenowe, strrrrrrrrrrrasznie drogie!!!
pierwszy i ostatni raz. moze się obyć bez biszkoptów, a jak przyjdzie czas to dostanie "normalne"
pozdrawiam
 
tak podaje, moja natalka lubi chrupki kukurydziane. ja daje jej takie dlugie paluszki kukurydziane. sa chyba najlepsze, nie krusza sie i nie kleja do raczki.:)
 
Odświeżam wątek

Mała ma 6.5 m-ca... i nie wiem czy podac już jej chrupki kukurydziane
co2.gif


Wszystko co mam w ręce do jedzenia, to stara mi się wyrwać dla siebie.
 
reklama
moja już od dwóch miesięcy wcina prażynki.
najlepsze są takie carrefourowskie "1". dosłownie rozpływaja sie w ustach dziecka.
Julcia uwielbia je.
 
Do góry