reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysły na ŚNIADANIA i KOLACJE

reklama
Na śniadanie jadam głównie jajecznicę, kanapki, owsiankę, na kolacje najczęściej jakieś gotowe danie, bo już nie mam siły na pichcenie. Ale mam takie sprawdzone dobre gotowce, że jem je z prawdziwą przyjemnością. Np. paella z frosty, genialna! Widziałam nawet jakiś czas temu, że Magda Pyznar, dietetyczka i tancerka, którą czasem podglądam na insta, też korzystała z tej mieszanki.
 
Omlet biszkoptowy na wytrawnie, jajecznica, placuszki z serka wiejskiego z koperkiem, tortilla z różnymi dodatkami np z rozgniecionym awokado, serem, szynka, papryka (zapiekana jak quesadillas), mięso mielone z warzywami zapiekane na cieście francuskim jak pizzerinka.
Jeśli chodzi o mnie to unikam w ostatnim czasie kawy, zdecydowanie bardziej wolę zacząć dzień z herbatą, szczególnie, ze wiele herbat ma działąnie pobudzające tak samo jak kawa:
loremvit.pl/herbata-na-pobudzenie/
Opisane są na tej stronie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry