reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zupa tradycyjna czy zupa krem?

Zgadzam się to mega wygodne. Ja niestety nie mam, ale u koleżanek widziałam jakie cudo z tego sprzętu :D
 
reklama
Jak ktoś ma problem z kolorem zupy krem to podrzucam od siebie kilka trików. Zalety: przemycenie dodatkowych super-produktów, urozmaicenie lub dostosowanie koloru zupy po to co dziecko chętnie je oczami :)
  1. Buraki: wyciśnijcie trochę soku z buraków i wlejcie go do zupy. Efekt? Piękny różowy kolor, aż oczy będą wypadać!
  2. Marchewka: startujcie marchewkę na drobnej tarce i wrzućcie do gotującej się zupy. Rezultat? Ognista pomarańczowa barwa, która od razu poprawia humor!
  3. Zielony groszek: jak chcecie uzyskać subtelny zielony odcień, dodajcie trochę mrożonego zielonego groszku. Gotujcie, aż stanie się miękki, i zobaczcie, jak magicznie zmienia kolor!
  4. Kurkuma: ta przyprawa to prawdziwy mistrz kolorów! Wystarczy dodać odrobinę kurkumy do zupy kremowej, a ona nagle zamieni się w słoneczny żółty płyn. Pamiętajcie tylko, żeby nie przesadzić, bo może być zbyt intensywnie!
 
Do góry