1. do 8. z 8
Drzewko podziękowań1Podziękowań
  • 1 Post agula23

Temat: jak dlugie przerwy noca?

  1. #1
    Fan(ka) Avatar Elzu
    Zarejestrowany
    02-2010
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    1 663

    Domyślnie jak dlugie przerwy noca?

    Moj Julek przespal ostatnio 7h i 9h bez przerwy (w nocy) czy powinnam go wybudzac na karmienie? Rozumiem, ze 5-6h to nie klopot, ale 9h to juz chyba sporo jak na takiego malucha (2 miesiace nie cale). W dzien je mniejwięcej co 2-2,5h. Moje piersi po takiej przerwie sa pelne ale daje rade, nie mam zastojow - chodzi mi glownie o zdrowie synka.

    Dzieki za wszelka pomoc :)




  2. #2
    Początkująca(y)
    Zarejestrowany
    10-2010
    Skąd
    śląsk
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: jak dlugie przerwy noca?

    Hej jesli twoj maluszek dobrze przybiera na wadze to mysle ze nie powinnas go budzic na karmienie . Moj synek tez przesypial w nocy ok 10 h i nie wybudzalam go a w dzien pil co 2 h. Uwazam ze dziecko jak bedzie glodne to samo sie obudzi do jedzenia.
    Elzu dziękuje za post.

  3. #3
    show must go on... Avatar happybeti
    Zarejestrowany
    11-2010
    Skąd
    Zachpom;)
    Postów
    5 307

    Domyślnie Odp: jak dlugie przerwy noca?

    Też uważam,jak agula23 ,jeśli tylko przybiera na wadze,to tylko Ci pozazdrościc przespanych nocy:).
    ​...take it easy,babe...take it as it comes...


  4. #4
    Początkująca(y)
    Zarejestrowany
    12-2010
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: jak dlugie przerwy noca?

    Hej! Moja Olivia jak miała tyle co twój synek też tak przesypiała :) Teraz śpi od 21.00 do 5.00 i potem karmię ją i śpi dalej do 10.00 Nie budziłam jej na karmienie, a jest zdrowym, papuśnym bobaskiem :) I ładnie przybiera na wadze. Ma 5 miesięcy.

  5. #5
    Fan(ka) Avatar Elzu
    Zarejestrowany
    02-2010
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    1 663

    Domyślnie Odp: jak dlugie przerwy noca?

    Julek nadal spi ladnie w nocy ale juz krocej, wczoraj i dzis mial przerwy po 6h. W srode ide go zwazyc, to przekonam sie czy dobrze przybiera na wadze.

    Dzieki za rady :)



  6. #6
    Fan(ka) Avatar Trusia77
    Zarejestrowany
    05-2010
    Skąd
    Corby, United Kingdom
    Postów
    1 415

    Domyślnie Odp: jak dlugie przerwy noca?

    Ja też mam ten sam problem co ELZU, córka potrafi spać w nocy 6-7h i niewiem czy w tym czasie ściągać, wybudzać? nie robię ani jednego ani drugiego ale zastanawiające że w dzień potrafi jeść czasem nawet co godzinę licząć o początku ostatniego karmienia, czy to też normalne? Daję jej herbatę ale ile można jak czasem się dossie to wyije 40ml na raz. I co tu począć???? Karmić kiedy chce? A te przerwy po 6g ie zburzą mi laktacji znaczy nie zmniejszą? A i co z unormowaniem godzin, niby powinno się karmić co kilka godzin, rutyna itp ale jak ona różnie je o różnych porach, czekać aż sama sobie unormuje? Już niewiem

  7. #7
    Entuzjast(k)a Avatar ika216
    Zarejestrowany
    01-2011
    Skąd
    Lubuskie
    Postów
    465

    Domyślnie Odp: jak dlugie przerwy noca?

    Ja miałam podobnie. Jak córa sie urodziła a miała niską wagę urodzeniową to wybudzałam ją w nocy na jedzonko. Po wizycie położnej okazało sie że mała dobrze przybiera i skoro w nocy się nie wybudza to znaczy, że nie jest głodna i nie ma potrzeby budzenia dziecka. Teraz mała ma 3,5 miesiąca i przesypia w nocy ciągiem 8 godzin.

  8. #8
    Początkująca(y)
    Zarejestrowany
    01-2011
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: jak dlugie przerwy noca?

    Moja ma juz prawie 12 miesięcy i nadal pije tylko w nocy czasem budzi się 6 razy i nie chce naprz. butelke z wodą

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •