reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak rozkręcić laktację po 2 miesiącach

no ja sprobuje tej mieszanki Verbeny co to nasza Ayni z wrzesnia poleca. laktacyjna slabo na mnie dziala chyba ze ze 4 wiadra wypije to sie szybciej posikam niz mleka nabawie :p

ale dzis sciagnelam ponad 60ml co prawda z dwoch cycow... a kiedys 90ml to w 5 min z jednego sciagalam.

jak znacie te homeopatyczne to napiszcie nazwe.
 
reklama
Martusia a ja laktatorem ściągam 20ml a rękoma 30-40, więc już nie wiem jak to możliwe... Najpierw masuję piersi i ściągam elektrycznie a potem ręcznie, ale na karmienie nie ma. Maja teraz zjada 120 więc z 3 odciągnięć mam na jedną butelkę.
 
i du.. od dziś nie karmię piersią. Mam dość, bo tylko stres i ból. Piersi bolą, sutki spękane od ręcznego odciągania, a mleko chude jak diabli, stoi w lodówce i tego tluszczyku tyle co kot napłakał. Poza tym po moim głodna po 2h, po butli po 4h. Nie chodzi mi o wygodę ale ja mam serdecznie dość. Walczylam starałam się ale ile można walczyć z wiatrakami. Z resztą dziś na kontroli po porodzie gin powiedział że to nie moja wina tylko jakiegoś tam hormonu jeśli ma się go mało to i mleka nie będzie i koniec.
 
Hej! Któraś napisała, że laktatorem mało odciągnęła. Dużo zależy czy mamy odpowiedni. Ja takim z gruszką nie odciągnęłam nic przez ponad 30 minut a taki z rączką ściągnął po 50 z każdej piersi i leciało od razu. Może popróbujcie innymi jeśli macie skąd pożyczyć.
 
reklama
w ramach samozaparcia w cyckowaniu póki co głównie laktator idzie w ruch ;)
dziś nie dzień ZuzkowoCyckowy
i zamiast spać - a wierzcie mi spać mi się chce cholernia, a spać nie potrafię w dzień - czekam na romantyczne spotkanie z laktatorem
 
Do góry