reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laktator, sterylizator i podgrzewacz - gorąca prośba o poradę

reklama
keiko- laktator jest niezbędny jeśli chcesz karmić piersią. Ja karmię już przeszło 3 miesiące i używam go od czasu do czasu. Myślę że elektryczny to lekka przesada - im więcej ściągniesz tym więcej wyprodukujesz takie prawo natury. Ręczny jest ok, możesz spokojnie zostawić pokarm na później, lub rozładować nawał bez większych nieprzyjemności- wcale nie męczy. Sterylizatora i podgrzewacza nie mam. Zwyczajnie gotuje wodę w garnku i wrzucam na chwilkę. Ale dlatego ze przy piersi porostu rzadko używam butelek. A jak już to do laktatora mam małe pojemniczki, które wrzuca się do ciepłej wody i wkłada do buteleczki i gotowe. Moim zdaniem na razie do wyprawki spraw sobie laktator, a reszta wyjdzie ci w praktyce, poco zbędnie wydawać kasę na coś czego możesz nie używać :) pozdrawiam ewa
 
Laktator u mnie już w szpitalu był must havem. Koleżanka pożyczyła mi swoje dwa, a mąż kupił trzeci. I zostałam wierna lovi prolactis, bo dzięki niemu rozbujałam laktację. Nawet położna pochwaliła wybór.
 
Caltha u nas też sprawdził się Lovi Prolactis, dzięki niemu udało mi się karmić piersią. Korzystam głównie z funkcji elektrycznej, więc mleczko szybko znajduje się w butelce. Sterylizator mam Tomme Tippe, ale nie jest to niezbędnik jeżeli karmisz piersią, jedynie do smoczków używam i laktatora wtedy wiem że wszystko jest pozbawione bakterii. Podgrzewacza nie posiadam.
 
ja z tych rzeczy mialam tylko laktator, ręczny akuku, sprawdzil sie bardzo dobrze. sterylizatora i podgrzewacza nie mialam, obeszlam sie bez nich
 
Do góry