reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

leki,Choroby- lecczenie podczas karmienia

Dołączył(a)
16 Luty 2005
Postów
3
ratujcie dziewczyny! łamie mnie w kościach i boli mnie gardło, jednym słowem przeziębienie albo grypa... :( a naprawde nie wiem co moge łykać karmiąc piersią mojego 2,5 miesięcznego synka. Brałam już panadol ale nie bardzo pomaga i nie wiem czy można więcej niż te2-3 tabletki dziennie. Piłabym herbatki ziołowe na przeziębienie ale chyba nie bardzo jest to wskazane? Może dacie mi jakąś radę? pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Napewno najlepsze, co możesz zrobić to leżeć i się wygrzewać, tylko wiem z doświadczenia, że przy takim maluchu to raczej niewykonalne... ale może choć troszkę Ci sie uda.

zdrówka życzę
nikita
 
Napewno wszelakie lekarstwa przechodzą w mleko matki nie w takim stęzeniu jak je podajesz sobie ale jednak zawsze. Wieć najlepiej ich nie brać no ale choroba nie wybiera, tak jak powiedziały dziewczyny, wygrzewanie, dużo herbatek z cytryną no i ewentualnie konsultacja lekarska, bo nie wszystkie leki musza zaszkodzić maluszkowi a najważniejsze jest to żebyś Ty była na chodzie.
Powodzenia !!!
 
Tylko z tą cytryną to ostrożnie, trzeba dzieciaka obserwować po takich herbatkach, mój Filip na przykład miał kolosalne uczulenie, nawet plasterka nie mogłam wrzucić do herbatki, a tak lubię...
 
Groszku,

Na bolące gardło:
1płukanki z wody z solą kuchenną (pół szklanki letniej wody i łyżka stołowa soli)... płuczesz tyle razy ile tylko możesz...
2tabletki z podbiału do "ciućkania"...
3inhalacje z cebuli (w słoik wkładamy pokrojoną cebulę i wdychamy po kilka razy dziennie)...

Na gorączkę:
1herbatka z lipy, malin...
2Nurofen...

Moim zdaniem powinnaś "się wypocić" ale konsultacja lekarska byłaby jednak wskazana... są leki, które nie zaszkodzą dziecku a znacznie bezpieczniej będzie skorzystać z pomocy farmakologii niż rozchorować się na dobre...

Pozdrowionka

PS"Cytrynka di herbatki jest fajowa ale... mały może dostać alergii wiuęc ostrożnie ;)"

 
bardzo Wam wszystkim dziekuje za dobre rady.  :) czuje sie juz lepiej- skorzystałam z większości Waszych zaleceń i powiem Wam że pomogło! juz troche stanelam na nogi Grunt to pozytywne podejście no i próbowałam wykorzystac każdą chwilkę kiedy mały spał :laugh: i odpoczywać...
 
hej!

pomozcie bo wlasnie zaczyna mi sie migrena! juz prawie nie widze monitora :(
co moge wziac na bol głowy jak karmię??




 
Praktycznie niestety nic :( jedyne co to poprostu oddać dziecko w dobre ręce rodzinki i samemu położyć sie i przespać, albo zadzwonić na pogotowie i zapytać sie co mama karmiąca moze wziać bo ja już nie pamiętam, też tak miałam kiedyś, ale na szczęscie w domu był mąż zajął sie dzieckiem a ja sie przespałam i pomogło :)
Powodzenia
 
dzieki blaszako :)

poradzilam sie pediatry i wzielam paracetamol... zwykly bol glowy moze bym wytrzymala, ale nie migrene :(
po prochach wstalam dopiro o 15:30!
sciskam!

 
reklama
Do góry