reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

najszybszy i najlepszy laktator

reklama
A ja używam ręcznego laktatora Basic z Canpol babies i jestem z niego zadowolona! Bardzo dobrze przylega do piersi, owszem trochę trzeba się napompować, żeby mleko ściągnąć tu pewnie elektryczny jest wygodniejszy, ale na szczęście pompuje się leciutko tym ręcznym laktatorem. Ja nawet podczas oglądania filmu ściągam i chwila moment i mleko ściągnięte a ja nawet nie wiem kiedy :) Dodatkowo podoba mi sie fakt, że laktator rozebrać można na części pierwsze do mycia lub sterylizacji.
 
Ja na początku sciagalam pokarm recznym laktatorem i umeczylam się tym strasznie. Jednak odkąd mam Lovi Prolactis to czuję że żyje. według mnie jest najlepszy a co jest wielkim plusem w komplecie są części zapasowe.Dla mnie numer jeden!
 
Ja dostałam laktator firmy Simed po siostrze. Była z niego bardzo zadowolona. Prawdę mówiąc mi też bardzo dobrze służył i wciąż jeszcze go mam, bo za jakis czas planujemy z mężem kolejne dziecko. :) Myślę, że jeszcze się przyda.
 
Polecam serdecznie laktator eletryczny LOVI Prolactis. Jest to urządzenie 2w1 tzn jest elektryczny i ręczny. Dwufazowy tj najpierw pobudza pierś, a później następuje faza ssania. Posiada regulację siły ssania, nakładki masujące, w zestawie jest wiele przydatnych elementów. Można go ładować zarówno sieciowo, jak i akumulatorowo. Ładnie i estetycznie zapakowany. Można go zabrać w każde miejsce, dobry do pordróżowania. No i przede wszystkim bardzo szybko odciąga pokarm, bezboleśnie i do tego cichutko pracuje. Jest wyposażony także w zegar u wyświetlacza czasu odciągania, wiec to też dobra opcja dla mam, które lubią mieć wszystko pod kontrolą.
 
Dla mnie najlepszym wyborem laktatora jest laktator ręczno-elektroniczny firmy Lovi Prolactis. Jest praktyczny, szybki i przede wszystkim BEZBOLESNY. Nie jest tani ale uważam że nie warto w tej kwestii oszczędzać i się denerwować (a wiecie że nerwy nam nie sprzyjają) ;)
 
reklama
Również polecam laktator Lovi Prolactis. Na moje piersi nie działała Medela, nie działał Avent, a ten uratował mnie w chwili, gdy było już naprawdę źle.
 
Do góry