reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problemy z kupą i gazami

ja próbowalam juz wszytskietgo!!! u 4 pediatrów bylismy u gastroenterologa.odciągalam to"przezroczyste" pierwsze mleko i dupa blada ciągle to samo. wiec kazano nam odstawic piers i przejsc na nutramigen ale ona z butli nie chce jesc:-( masakra wyje jakby ją ze skóry obdzierano!!!
 
reklama
Tylko ze ta nietolerancja by chyba wyszla wczesniej a nie dopieor w 6, 5 miesiaca U mojego synka wyszla jak mila 6 tygodni.............Do tego dchodza jeszcze pieniace i stzrelajace kupki ze sluzem
Musialam odstawic i karmic Nutramigenem- pomoglo
 
mamy podobny problem, podajemy sab simplex (mozna go tez kupic w Czechach) i jest lepiej bo mała sie tak nie męczy i gazów jest mniej. ostatnio co prawda, sie znowu nasiliło prawdopodobnie, tak jak pisałyście przez to ze łyka powietrze przy jedzeniu, a to sie bierze z kolei z tego ze Żona ma b.duzo pokarmu.
pozostaje nosić na ramieniu, kłaść na brzuszek i moze zaopatrzyc sie w sab simplex..
co do kupek to zrobilismy posiew kału i jutro mamy wyniki wiec tez sie wyjasni czy jest skaza białkowa czy jakis wirus czy poprostu tak ma..
tak wogóle to wszystko sie u nas zaczelo po pierwszym szczepieniu 6w1 i prewenaru

syla28 jak często podajecie Sab Simplex i ile kropel? my narazie po 10kropel co drugie karmienie ale z teg oco czytalem to mozna przy kazdym karmieniu nawet 15 kropel
 
ja próbowalam juz wszytskietgo!!! u 4 pediatrów bylismy u gastroenterologa.odciągalam to"przezroczyste" pierwsze mleko i dupa blada ciągle to samo. wiec kazano nam odstawic piers i przejsc na nutramigen ale ona z butli nie chce jesc:-( masakra wyje jakby ją ze skóry obdzierano!!!

jejku współczucia...ja nie wyobrazam sobie mojego ssaka odstawic od piersi...on tak ja kocha!!!
 
reklama
Do góry