reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ubranie na chrzest-ślub

Dołączył(a)
20 Sierpień 2012
Postów
10
Miasto
Siedlce
Witam kochane.
Wstępnie : W maju razem z partnerem bierzemy cichy ślub i od razu chcieliśmy ochrzcić naszego maluszka.
Jak więc mam się ubrać na taką uroczystość ? Bo białą suknia odpada jak dla mnie. Co do mody jestem laikiem i nie śledzę każdych nowinek itp. Ubieram się jak mi wygodnie, ale proszę Was, byście mi podpowiedziały w co mogę się ubrać, ewentualnie jak uczesać na taką okazję :)
Dodam,że mam 158cm wzrostu, sylwetka raczej szczupła choć mam troszkę brzuszka jeszcze no i niestety te nieszczęsne biodra (moim zdaniem są szerokie) .
Pozdrawiam :)
 
reklama
drogie kobietki,
na chrzest zdecydowanie należy ubrać się dość elegancko. Również polecam sukienkę. Dodatkowo przy Twoim wzroście jest to najlepsze rozwiązanie. Jeśli masz biodra i brzuszek najlepiej sprawdzi się wzór empirowy, czyli odcinany pod biustem i luźny na brzuchu i biodrach. Do tego jakaś biżuteria wokół dekoltu aby zwrócić uwagę na górną część sylwetki. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej prześlij mi swoje zdjęcie, pomyślimy o czymś konkretnym
pozdrawiam

Iza
 
Byłoby mi wstyd gdybym ubrała mojego dzieciaka w coś taniego na chrzest. Niech ludzie widzą, że mnie stać. Tzn. mojego męża, bo to on zarabia wszystko.
 
Z pewnością sukienka, niezależnie od tego, czy Nasze nogi są zgrabne, czy nie. Moje nie są, dlatego wybieram sukienki maxi. I koniecznie kolczyki. "Rozświetlają" każdą kreacje. Na buty nie zwracam dużej uwagi, bo zazwyczaj są zasłonięte, najważniejsze aby były wygodne.
 
Wbrew pozorom buty także są bardoz istotne,ale teraz kiedy mamy jesien to i tak będą nieco dłuższe,za ksotkę. Sukienka faktycznie również jest dla mnie czymś niezastąpionym na taką okazję.
 
Do góry