reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Baseny , kapieliska w Krakowie

reklama
Na rogu aleju i Wrocławskiej jest dom handlowy Herbewo , jak wejdziesz do środka to trzeba udac się piętro -1 do fitnesclubu i tam jest basen, tamteż można sobie zerknąć przez okienko do srodka .
Telefon 12634 20 00.
 
Ja mam takie pytanko do mam które chodza na basen
Czy była któraś z mam na basenie z dzieciaczkiem gdzie woda jest chlorowana,jak zareagowało dziecko ??
moja ma 13 miechów i chcę zacząć z nią na basen chodzić ale u nas jest tylko basen z chlorowana wodą
 
Antonina ma 2 miesiące,chcemy zdąrzyć...póki ponoć potrafi pływać....doradźcie pod katem pływamnia niemowalków...czy w Krakowie gdzieś jest takie miejsce,gdzie jakiś fachowiec doradzi,pokaże? Przecież sama nie wrzuce niemowlaka do wody:) Jesteśmy z Andrzejem baaaaaaaaaaaaaaardzo zainteresowani żeby takie pływaNI aNTOŚCE ZAPODAĆ.
Pozdrawiam i czekam Ania.
 
My z oliwierkiem właśnie jutro idziemy pierwszy raz na basen do Aquaparku
Zajęcia trwają 1,5 godz. w tym 30 min z instruktorem- reszta czasu dla nas. wchodzi mamusia tatuś i oliwierek. Cena 200 zł 10 wejśc po 1,5 godz. Wydaje mi się że tanio. Ale to zależy od kwesti jak każdy z nas stoi finansowo. obawiam się tylko pierwszej reakcji oliwierka nie na wodę(bardzo lubi się kąpac) tylko na płacz innych dzieci ponieważ gdy jakieś dziecko płacze to on odrazu dołancza do churu.
 
Wydaje mi się że z rocznym dzieckiem to nie ma co się tak już przejmować, mój też ma 13 miesięcy i mam zamiar iść z nim na zwykły basen, a jak pojedziemy nad morze, to jak tylko będzie chciał pluskać się troszkę w morskiej wodzie.
 
reklama
Polecam basen w Szptalu Rydygiera. Chodzę z małą odkąd skończyła 6 tygodni. teraz ma już prawie 11 miesięcy i jest naprawdę zadowolona. Zajęcia odbywają się w soboty. Grupy są podzielone na kategorie wiekowe. Zajęcia prowadzi super babka. Trwają (dla maluszków) 30 minut, a dla troszkę starszych 40 minut. Jest to oswajanie się z wodą, a nie standardowa nauka pływania. Przynajmniej nie w naszej kategorii wiekowej. Ja jestem bardzo zadowolona, a Julcia też chyba nie narzeka.

Stronka z informacjami:

Oswajanie dzieci z wodą

Pozdrawiam:tak:
 
Do góry