reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KRAKÓW MEDYCZNIE - dobry lekarz szpital, badania

makaoo

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Luty 2007
Postów
36
Słowo wstępu do wątku od KalaKRK:

Witam serdecznie wszystkie mamuśki i przyszłe które zamieszkują kraków i nie tylko:biggrin2: pomyślałam sobie że moze znajda sie jakies kobietki z krakowa i bd mogły sie tu podzielic roznymi informacjami...np: gdzie chodzicie do ginki i na badania., opinie na temat szpitali i wszystkie związane z naszym miastem i okolicami....

----------------------------------------------------------------------------
Proszę o info - jakiego ginekologa polecacie w okolicach tzw. Starej Huty (jestem na Centrum A od dwoch tyg. tu mieszkam). Poszukuję lekarza godnego polecenia do prowadzenia ciąży. Wiem, ze ponoć dr Gach jes OK, ale przed chwilą dzwoniłam i muszę czekać 1,5 m-ca na wizytę - a ja nie mogę czekać...

dzięki podrawiam!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Muszę wybrać pediatrę dla mojej dwuletniej córci. Okolice Centrum A. Kogo polecacie w tym rejonie?
Dziękuję za wszelkie opinie,
pozdrawiam!
 
Ja w ciazy chodzilam do dr Knapik-Rybki teraz chyba przyjmuje na Wzgorzach Krzeslawickich,ale nie jestem pewna.
Ja od ok. trzech lat chodze do dr.Derwisz przyjmuje w przychodni na Koloworym do tamtego roku 4 razy w tygodniu z tej strony od ronda czyzynskiego i jestem zadowolana z pani dokor.Powiem,ze doktor jest starsza,nie z tych mlodych i ok.
Terminy wszedzie sa takie,ale jezeli jestes w ciazy czy ci cos dolega to jest obowiazek przjecia,a nie czekamia na termin.Jakby ci cos dolaga to bym sie zapisala do jakies konkretnej osobyi pozniej podeszlam do lekarki zapytac czy nie przyjmnie poniewaz sie zle czujesz.Ja tak kiedys zrobilam i nie odmowila.
Ale kiedys balam na Piastow na usg u Rybki to byla nie za przyjemna,a moze miala zly dzien nie wiem
 
Siora chodzi z corka na Urocze,ale w tym momencie nie podac ci nazwiska lekarki.Tam bys miala blizej niz do mojej.Ale ja byc Ci radzila zapytac jakis mam z dciecmi z okolicy jak bedziesz na spacerku czy z mala na plac zabaw.Przeprosic i zapytac o pediatre dla dziecka.One jak tam mieszkaja bede mieli najlepsze rozeznanie.
 
Szukam pediatry w Krakowie - rejon nieistotne.
Ale widze ze i w tym temacie nic sie nie dzieje :-(

Gdzie ja mam szukac pomocy w znalezeniu PORZĄDNEGO lekarza dla mojej córci?!:-(
Moze byc prywatny, jezeli tylko zna sie na rzeczy , jest kompetentny, dokładny, pracuje z pasją i ma podejscie do dzieci...
Koniecznie z mozliwoscia wizyt domowych albo kontaktu tel (mieszkam poza Krakowem i musze miec alternatywe w postaci kontaktu tel).
 
Moge Ci polecic moja super pediatrę nzywa się Silva Kossowska i przyjmuje tylko prywatnie - pracuje tez w szpitalu na Strzeleckiej jest ordynatorem na pulnonologii dzieciecej. Jeśli chodzi o lekarza przyjmujacego w przychodni to polecam doktor Pawlikowską przyjmuje w przyszpitalnej przychodni na Strzeleckiej super osoba nie bagatelizuje niczego słucha, jest kompetentna a wizyta u niej nie trwa 5 min tylko tyle ile potrzeba.
 
Cześć dziewczyny
Ja od połowy pierwszej ciąży chodziłam do Dr Ireny Kotowskiej. Po urodzeniu pierwszego dziecka chodziłam do niej prawie caly czas - na badania kontrolne (głównie cytologia). W międzyczasie byłam też u innej Pani Doktor ale muszę przyznać, iż szybko przekonałam się, że nie warto zaminiać jej na kogoś innego. Do pani Kotowskiej mam duże zaufanie, uważam iż ma dużą wiedzę i doświadczenie. Teraz spodziewam się drugiego dziecka i cały czas jestem pod jej kontrolą i jestem spokojna. Polecam. Pozdrawiam ciepło:-)
 
Witam dziewczyny, ja polecam mojego lekarza ginekologa,chodze do niego juz ponad 7 lat,jestem aktualnie w 9 tygodniu ciąży.Nazywa się Dr.Władysław Glinka ma gabinet na Bronowickiej.Jak ktoras potrzebowalaby numeru to chętnie podaje 012 633 04 39
 
Olunia
mam pytnie - w ktorym szpitalu pracuje Twój lekarz?
Ja nie będę zminiać lekarza, ale moja koleżanka poszukuje tez dobrego ginekologa. Aha i gdzie przyjmuje(ulica)?:-)
Pozdrawiam
 
reklama
Jeśli potrzebujecie iść do lekarza nie czekając tygodniami na wizyte to najlepiej do jakiegoś lekarza w przychodni przyszpitalnej Żeromskiego... ;-) Moja mama tam byla kilka razy, wiec wiem ze wystarczy przyjsc w ktorys dzien miedzy 8 a 12 no i przyjma pacjentke bez wczesniejszej rejestracji. nie wiem niestety czy jest tam dobry ginekolog...

No a bardzo dobry lekarz przyjmuje w przychodni na Ułanów 29a- dr Basta. Tez jestem z Nowej Huty, ale pojechalam kiedys do niego bo rowniez przyjmuje bez wczesniejszej rejestracji tylko od razu :tak: Prowadzi moja ciaze i jestem bardzo zadowolona.

Jeszcze jedna lekarka jest rewelacyjna Dr Pyra- Czernik ktora przyjmuje w Ujastku z tym ze do niej do juz dlugie terminy moga byc... ale ma tez prywatny gabinet na os. Jagiellonskim 19

Powodzenia
 
Do góry