reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PORÓD w szpitalu RYDYGIERA w Krakowie

Dołączył(a)
6 Wrzesień 2009
Postów
1
Witam serdecznie!!!

Szukam kontaktu do sprawdzonej i miłej położnej ze Szpitala Rydygiera w Krakowie. To moja pierwsza ciąża i chiałabym żeby zajęła się mną sympatyczna położna. Bardzo liczę na odpowiedzi bo termin już niedługo :-)

Pozdrawiam
 
reklama
Witam, ja rodziłam w Rydygierze i miałam bardzo miłą i dobra położną która pomogła mi urodzić mojego 4250gramowego synka :)
Polecam ten szpital.
 
Ostatnia edycja:
Witam!!! Jestem w ciąży i przymierzam sie do porodu w szpitalu Rydygiera w Krakowie, czy któraś z was rodziła w tym szpitalu? Jesli tak to bardzo prosze o wiadomosci. Jaki to szpital pod względem tych usług, jak sie rodzi , jacy lekarze, jak wyglada opieka nad malenstwem? Czy ktos zna dobra położna z tego szpitala?.
Z góry dziękuje...
 
Ja też zamierzam rodzić w Rydygiera a na kiedy masz termin moon79, bo ja około 10 stycznia . Na razie tez szukam jakiś informacji o personelu. Pozdrawiam:-)
 
Jestem swieżo po porodzie w rydygierze-9.10 urodziłam Emilkę.Planowałam poród w Żeromskim ,ale jechałam karetka i zawiezli mnie do Rydygiera własnie.Musze przyznac że jestem mile zaskoczona i warunkami i personelem.Rodziłam na "zwykłej" porodówce ale z mężem,który wcale nie miał byc przy porodzie ale zaniósł mi rzeczy i juz został.Nie musiał sie w nic przebierać,był do konca i bardzo mi pomógł.Połozna która odbierała poród to była pani Kazia,niestety nazwiska nie pamietam.Bardzo m iła kobioeta która ogromnie mi pomogła.Pokój miała jednoos.z łazienka na 3 pokoje .W kazdym jest tel którym kontaktuja sie z mami noworodki.Dzeicko jest cały czas przy mamie a dzwonia prosząc na kąpanie i na badania.Ubranka mozna miec swoje a le szpitalne tez sa.Nie ma obawy ze te nasze sue zgubia bo jest sie cały czsa przy myciu,samemu sie dziecko rozbiera a potem daje sie położnej ciuszki na zmiane.Trzeba miec swoje pampersy i chusteczki nawilżane i koszule do porodu.Cały personel miły uprzejmy,pielęgniarki neonatologiczne bardzo chetnie udzielają rad,mozna zadzwonić o każdej porze dnia i nocy do nich z tel w pokoju.Mimo że nie miałam tam rodzic to naprawde jestem ogromnie zadowolona i każdej mamusi goracpo go polecam!!!!!
 
Dzięki kluska80 teraz jestem spokojniejsza i wiem co nie co. Czyli dzidziuś po porodzie cały czas jest z matką, a chodzą pielegniarki i coś pomagają np. jeśli dzidzia niechce ssać, czy coś w tym stylu czy trzeba po nie dzwonić za każdym razem jak się coś chce?
A czy mąż może siedzieć po porodzie ile chce czy są jakieś strikte godziny i później wypraszają? To moj pierwszy poród i troszkę się obawiam. Pzodrawiam
 
witam:)) ja tez mam zamiar rodzic w tym szpitalu ale to dopiero z poczatkiem czerwca 2010:) ale ogolnie mam miłe wrazenia z tego oddziału...moja mama pracuje w tym szpitalu już długo. pozdr
 
Ja też zamierzam rodzić w Rydygiera a na kiedy masz termin moon79, bo ja około 10 stycznia . Na razie tez szukam jakiś informacji o personelu. Pozdrawiam:-)
ja mam na 5 styczen wiec moze sie spotkamy hehehehe bo ja do rydygiera sie wybieram bo 5 lat temu tam rodziłam i byłam naprawde zadwolona a porod był przyjemny bo fajna położna była a pan doktor bardzo zabawny wiec mam z RYDYGIERA bardzo miłe wspomnienia a kolezanka 3 msc temu tam rodziła i wiele sie zmieniło.....mniedzy innymi nowoczesne łozka na porodowce...piłka porodowa jakies kzresło...jak ja byłam to tylko prysznic.... he
 
reklama
Do góry