reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PORÓD w szpitalu RYDYGIERA w Krakowie

Koleżanka rodziła SN w czerwcu, była bardzo zadowolona. Do szpitala przyjechała gdzieś około 11, a o 14:30 mały był już z nimi.
Mówiła że porodówka jest podzielona na jakieś boksy, nie pamiętam czy 3 czy 5. Mąż mógł być przy niej.
Trafiła do sali wyłożonej jakimiś materacami ( mówiła że w innej stało łóżko porodowe ), rodziła na stołku porodowym. Ogólnie bardzo zadowolona, nie miała lekarza, ani nikogo znajomego.
 
reklama
Witam koleżanki

mam do Was wielka prośbę ...czy możecie mi polecić dobrego ginekologa-położnika z Rydygiera ???
Jestem w bardzo wczesnej ciąży i ze względu na kamicę nerkową często ląduję w Rydygierze na urologii....chciałabym mieć tam ginka żeby wszystko było w jednym miejscu

Wszystkiego dobrego w 2014 roku !!!
 
Oliwia a jako ordynator nie jest zbyt zajęty ??? A możesz mi powiedzieć gdzie przyjmuje prywatnie ??? A może jakąś dobrą położną polecisz ???

Dziękuję i życzę szybciutkiego porodu...ale fajnie już niedługo zobaczysz swojego dzidziusia !!!
 
Dorcia, jakby ordynator Ci sie nie spodobał to polecam jeszcze zastępce ordynatora, Opalskiego, tez przyjmuje na Floriańskiej, osobiście go uwielbiam, choć nie był moim lekarzem prowadzącym:)
 
jaheira a nie masz wrażenia że obaj Panowie są mocno zajęci ze względu na zajmowane stanowiska ? Chodziłam do ordynatora z córką i kurcze miałam zawsze wrażenie że nigdy mnie nie pamięta, że ma inne sprawy na głowie niż ja i moja ciąża !
Niedługo mam wizytę to się okaże...dziękuję !!! Każde Wasze zdanie jest dla mnie ważne !!!
 
reklama
Witam!

Czy któraś z Was rodziła może w przyszpitalnym Domu Narodzin? Podobno od 1.12.2013 Rydygier posiada takowy. Ciekawa jestem opinii i wrażeń.
 
Do góry