reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PORÓD w szpitalu RYDYGIERA w Krakowie

reklama
Hej dziewczynki planuję rodzić tym razem na Rydygierze, pod koniec sierpnia :) Chodzę do lekarza tam pracującego dr. Rokickiego (polecam!) :) W związku z tym mam do Was takie pytanie, jak wyglądają teraz warunki w szpitalu, personel itd.? Chciałabym rodzić z mężem. Synka rodziłam na Ujastku, niestety zakończyło się CC, teraz chcę spróbować SN i mam wielką nadzieję, że mi się to uda. To moje marzenie :) Buziaki
 
Witam!

Czy któraś z Was rodziła może w przyszpitalnym Domu Narodzin? Podobno od 1.12.2013 Rydygier posiada takowy. Ciekawa jestem opinii i wrażeń.

Na szkole rodzenia mówili, że nie mają jeszcze sali do takiego porodu i polega to na tym, że rodzisz w sali porodów rodzinnych bez lekarza, bez środków farmakologicznych itd. a w razie komplikacji masz wszystko na miejscu bo jesteś w szpitalu a nie w domu.

A tak wogóle rodził tam ktoś ostatnio ?
 
Ostatnia edycja:
secreto napisz po CC jak wszystko wygladalo :) tzn. sama CC i opieka po nad Toba i maluszkiem :tak: czytalam na jakims forum ze w Rydygierze przy CC moze byc obecny mąż/partner wiesz cos na ten temat?? czy masz tam lekarza prowadzacego ?? jakie masz wskazania do CC ?? z gory dzieki za odpowiedz ;-)
 
Hej dziewczynki planuję rodzić tym razem na Rydygierze, pod koniec sierpnia :) Chodzę do lekarza tam pracującego dr. Rokickiego (polecam!) :) W związku z tym mam do Was takie pytanie, jak wyglądają teraz warunki w szpitalu, personel itd.? Chciałabym rodzić z mężem. Synka rodziłam na Ujastku, niestety zakończyło się CC, teraz chcę spróbować SN i mam wielką nadzieję, że mi się to uda. To moje marzenie :) Buziaki


Witaj :)

W styczniu w Rydygierze przez poród sn przyszła na świat nasza córka, rodziłam z mężem w sali porodów rodzinnych, w której to również dwa lata wcześniej urodził się nasz syn. Moim lekarzem jest również Radek :-p Był przy obu porodach, pomoc nieoceniona :tak: Personel ponoć przeszedł czystki w zeszłym roku ale ja tak samo jak dwa lata wcześniej tak i teraz trafiłam na samych przyjaznych ludzi więc nie wiem kogo usunięto. Co do warunków hmm.. już dwa lata temu słyszałam że oddział będą remontować i pewnie kiedyś będą ale jeszcze tego nie zrobili (faktem jednak jest że remontują kolejne oddziały więc i może gin-poł. się kiedyś doczeka). Sale poporodowe 2-os, 1os dla Pań po cc chyba że sa pustki to położą Cię na jedynce. Położne bardzo miłe pomocne, nawet na neonatologi było miło :) jak najbardziej polecam Rydygiera, szczególnie jeszcze jeśli jesteś pod opieką dr Rokickiego :tak: nie da Ci zginąć;-) jeden minus, zmienili katering i jedzenie bardzo średnie :baffled:

Jeśli masz jakieś pytania pisz na priv.

Pozdrawiam
 
czesc dziewczyny

mam skierowanie do cc i zastanawiam sie na Rydygierem.

W jaki sposob ustala sie tam termin? czy sa kwalifikacje jak np w ujastku? czy przyjezdza sie jak sie zacznie porod?


pozdrawiam,
julia
 
reklama
hej

Juz wiem jak wyznaczaja termin w Rydygierze.

Trzeba przyjechac ze skierowaniem w 36 tygodniu ciazy do poradni i kieruja na oddzial i tam jest wyznaczany termin.

pozdarwiam
 
Do góry