reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Uniwersytecki Kopernika - poród, położne, wasze wrażenia

hej,

czytałam, że któraś z Was leżała na 2p w sali 2 osobowej - czy chodzi o położnictwo? Napiszcie coś więcej o tym oddziale na który się trafia po porodzie na parę dni.
Interesuje mnie czy tam są duże sale (tzn wieloosobowe).
No i się zdziwiłam że któraś z Was pisała o mleku - że jeśli nie starcza to dają hipp bio combiotic.
Czy też widziałyście takie mleczko?
Bo ja słyszałam że kiedyś dawały Enfamil w takich buteleczkach - on podobno jest najlepszy dla takich maluchów...
Bardzo proszę o odpowiedź - z góry dziękuję bardzo!! :)
 
reklama
cześć dziewczyny - podczytuję Was od kilku miesięcy, ale dopiero dziś zdecydowałam się o coś zapytać: mianowicie mam skierowanie do przyjęcia na środę - najbliższą - i już się boję !!! to moje pierwsze dziecko, w dodatku uparty maluszek patrzy uparcie pupą na świat, w związku z czym mam zaplanowaną cesarkę. Czy któraś z Was wie może, czy jeżeli mam skierowanie wystawione przez lekarza z Poradni Patologii Ciąży to czy jak przyjadę rano to mam ustawić się w tej byyyczej kolejce w rejestracji? czy działa to jakoś inaczej, bo nie mogę się tam dodzwonić by zapytać. Z góry dziękuję za odpowiedź i oczywiście za wszystkie cenne porady i informacje, którymi się dzielicie na tym forum :) no i oczywiście gratuluję wszystkim mamusiom, które już szczęśliwie są w domu ze swoimi maleństwami :) pozdrawiam serdecznie mimo śmiertelnego przerażenia ;)
Sylwk@ - pamiętam ta Panią sprzątającą z mojego pobytu w lutym, też miałam z nią małe starcie :) jak widać nic się nie zmieniło ;)



Ja mialam wpisane do ksiazeczki ciazowej przez lekarza, ze mam sie wstawic 16.6 o 8 rano w ambulatorium na parterze. Akurat nie bylo zadnej kolejki na szczescie :) do rejestracji juz sie nie idzie, ale mozesz sie upewnic moze jeszcze jakos...
 
hej,

czytałam, że któraś z Was leżała na 2p w sali 2 osobowej - czy chodzi o położnictwo? Napiszcie coś więcej o tym oddziale na który się trafia po porodzie na parę dni.
Interesuje mnie czy tam są duże sale (tzn wieloosobowe).
No i się zdziwiłam że któraś z Was pisała o mleku - że jeśli nie starcza to dają hipp bio combiotic.
Czy też widziałyście takie mleczko?
Bo ja słyszałam że kiedyś dawały Enfamil w takich buteleczkach - on podobno jest najlepszy dla takich maluchów...
Bardzo proszę o odpowiedź - z góry dziękuję bardzo!! :)


Jak ja bylam 16-19 czerwca to widzialam tylko buteleczki hipp bio combiotic. Moje malenstwo to dostawalo. Buteleczka plus hermetycznie zapakowany smoczek i gotowe :)
 
Hej,

dzieki za odpowiedzi co do mleczka - czasem rozne rzeczy sie slyszy o roznych firmach, to wolalam wiedziec - bo poza piersia czasem warto sobie ulzyc buteleczka :)

Ogolnie jesli chodzi o oddzial polozniczy to jednak lezy sie na nim pare dni i chcialam sie co nieco dowiedziec - bo o ile wiem tam kiedys byla taka wielka 8 osobowa sala - lozka wcisniete na sile byle wiecej i w ogole...
 
Ja rodziłam pod koniec maja, 2 dni leżałam na pooperacyjnej po cesarce, nie przynosili mi wtedy dziecka więc karmili je Nan pro 1, później jak byłam już na oddziale 2 razy poprosiłam o mm i dostałam enfamil.
I jak ja byłam to w łazienkach były już lusterka (1p) :)
 
reklama
Hej Dziewczyny:)
Wczoraj wybrałam się na mały rekonesans porodówki na Kopernika.
Udało mi się obejrzeć jedną salę porodową jest super... łazienka z prysznicem , poducha i piłka wszystko dla wygody mamusi:) Pani położna chętnie mi wytłumaczyła co i jak... pełen profesjonalizm.
Na 2 piętrze oddział poporodowy jest zamknięty ze względu na remont, wszystkie pacjentki są na parterze i 1 piętrze już po remoncie. Tam już nie zaglądałam by nie robić zamieszania:)
Niestety widać że okres urlopowy w pełni, ponieważ do rejestracji czekałam 30 min :(
 
Do góry