reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

do kiedy podawac nan2 ha?

martam

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
2 Maj 2006
Postów
33
moja córka ma 14 miesiecy, od 6 miesiaca podaje jej mleko nan ha.wystepuje u niej ryzyko skazy białkowej bo tata i mlodsza siostra tez sa uczuleni.zastanawia mnie to jak długo podawac jej to mleko bo przeciez dla dzieci powyżej roku sa inne mleka.kupiłam jedno opakowanie mleka nestle dla dzieci powyżej roku, ale wystapiła wysypka na policzkach.jak myślicie czy nan2 ha moge jej podawac cały czas?
 
reklama
Witam. Co Prawda Nie Mam Dziecka Alergicznego Ale Wydaje Mi Sie Ze Nan 2 Moze Byc Dla Niej Juz Za Malo Tresciwe. Moja Corka Pije Bebiko Poniewaz Na Nan Zle Reagowala I Farmaceutka W Aptece Powiedziala Mi Ze Raczej Nalezy Stosowac Sie Do Rozdzialow Wiekowych Poniewaz Moze Dostarczac Za Malo Skladnikow Odzywczych. Moze Poprostu Zapytaj W Aptece? A Niema Nan 3? Bebiko 3 Ha Jest. Nawiasem Mowiac Ha Tez Stosowalam. Pozdrawiam
 
dzieki za odpowiedz.problem w tym ze nie ma nan ha3, a podajac jej zwykle nan 3 dostała wysypki.wiem ze to skaza białkowa bo to rodzinne dlatego powinnam unikac mleka "zwykłego".moze sprobuje ja przestawic na bebiko ha3? kupie na probe jedno opakowanie. szczerze mowiac wczesniej o tym nie pomyslałam bo nie wiedziałam ze istnieje bebikoha3.
 
Wiesz Co Nie Chcialam Cie Wprowadzic W Blad Nie Wiem Na Nappewno Czy Istnieje Ale Jesli Jest Bebiko 3 To Bebiko 3ha Tez Pownno Byc Bo Przeciez Starsze Alergiczne Dzieci Tez Muszą Coś Jeść.
 
wiesz co...moja tez ma skaze...i na bebiko jak czytalam na opakowaniu jest napisane zeby nie podawac go dzieciom ze skaza bialkowa...to ma tylko zapobiegac, ale jesli juz jest stwierdzona to bebiko ha 3 nic nie pomoze...my musialysmy przejsc na bebilon pepti II byc moze ze jest bebilon pepti III...najlepiej jak zapytasz o to pediatre jesli takie istnieje to da Ci na nie recepte (jest wtedy o polowe tansze niz jakby kupowac na wlasna reke...)
 
witam
ja mam 14 miesię. alergika, i próbowałam dać nutramigen i bebilon pepti ale nie chce wogóle pić. i nie daję żadnego mleka . je silnac i inne warzywka i mięso. w poniedziałek iadę do alergologa czy tak bez mleka to długo można. Chciałam dac mu kaszki mleczno-ryzowe ale od razu wysypka
pozdr
 
Do góry