reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W jakich przypadkach refundowany Nutramigen?

no właśnie mi się kończy 16 kwietnia skierowanie do szpitala bo raz miejsca nie ma , pózniej była chora odesłali do domu a z krwi wyszło że alergii nie ma.

Ide jutro szpitala o 6 rano ale miejsca nie gwarantują... mam jeszcze 2 puszki mleka nie wiem co robić.Ktoś miał te testy płatkowe na mleko ??

tez chyba przejde na NAN HA

Choć skóre po Nutramigenie ma piękną po pepti była taka sobie
 
reklama
Ja pamietam jak dwa lata temu moja corcia pila to mleko, to kosztowalo 13 zl z R i 26 zl bez refundacji, bylismy u gastroeterologa, on stwierdzil skaze, al enie wypisal zaswiadczenia do pediatry, bo powiedzial, ze nie trzeba. A pediatra zaczela nam wypisywac recepty pelnoplatne. Do gastroenterologa musialabym jechac 100 km i znow ustalac wizyte, wiec po prostu zmienilam pediatre. I mialam mleczko na R.

A teraz tez synek je pije, tylko ze juz nie mieszkamy w Pl i tutaj jedna puszka bez refundacji kosztuje... 110 zl :szok: po znizce mam puszke za 50 zl, takze tez niemalo, myslalm, ze np kupie zapas po 26 zl w Pl, ale skoro teraz jest po 40, to nie ma sensu :baffled:

milenkaaa zarowno Bebiko, jak i Nan to bardzo zapierajace mleka, wiele dzieci, zdrowych dzieci sie po nich nie zalatwia. Moja corka miala wieczne biegunki i jak juz skonczylismy z nutramigenem wlasnie bebiko nam przypasowalo, bo bardzo zageszczalo jej kupke. Nan H.A nie polecam, bo ma duzo zelaza i tez zapiera, za to bebiko H.A juz jest zupelnie inne, moim zdaniem bardzo fajne. No i kosztuje ok 20 zl a nie 30 jak Nan.
 
Po Nutramigenie u nas też była super skóra, później przeszliśmy na Pepti bo się refundacja skończyła i też nie było źle i tak już przy Bebilonie zostaliśmy do końca. O ile pamiętam to na refundację dostawałam przez pierwszy rok życia i to jeszcze miałam zaświadczenie od gastroenterologa.
 
Do góry