reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Uwaga pytanie w eter pewnie odpowiedź będzie za parę mc :D czy wasze dzieci już mówią? Moja komunikuje się częściowo ale tylko pojedynczymi słowami Wiem że niektóre dzieci już mówią w tym wieku zdaniami Jak to u was wygląda?

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
 
Mój gada pojedynczymi słowami ale dogadamy się zawsze. obrażalski strasznie jak na niego krzyknę żeby np paluchów do kontaktu nie pakował to pójdzie w kąt przodem do ściany ręce na buzie i udaje że płacze.
 
Moja to nie udaje a wrzeszczy tak że uszy pękają i wscieka się jak jej nie rozumiem ;)

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
 
Mój chodzi do babci z telefonem żeby mu youtube włączyła, a jak mu mówi że nie umie to sie na nią że tu się wciska. :) tak samo robił ze szczoteczką minutowka.:-D
 
Hehe Nina sobie wyobraź obsługę telefonu ma już w małym palcu Jeździ palcem po ekranie i wszystko sobie włącza sama Za nic nie chce oddać i oczywiście wrzask Generalnie u nas już bunt dwulatka mocno wyczuwalny może to kwestia pojawienia się siostry. Zawsze się śmieje że yt wie jak włączyć ale na nocnik siusiu nie potrafi ;)

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
 
Moja pojedyncze slowa tez.
A pozatym czesto nie slucha. jej mozna tlumaczyc grzecznie i nic, jak nie wrzasne to ona sobie nic nie robi. Jak wrzasne to tez czasami oleje.
Szefu, robi co chce hahaahah.

A wasze jak? Spokojne czy z charakterkiem:wink:

Lookata moja tez wszystko sobie wlaczy i nie chce oddac i wrzask a siku tez nie, tylko na niby.
Ostatnio siadla na nocnik w ubraniach i cisnie ze niby kupa, potem wstala, urwala papier kuchenny, pozwijala go i ze niby wyciera tylek, myslalam ze padne. A jak mowie zeby sidla gola to nie
 
No to u nas identycznie z tym podcieraniem Siada na ubikacje dźwięki wydaje wszystko na niby Nina nawet sobie wkładkę higieniczna w spodenki instalowala ;) ale jak zdejme ubranko to ani kropli nie zrobi

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
moja pomalu uklada zdania tzn takie proste typu"tata dal misia' ' pani dala serek", " pan idzie" "chodz ze mna" :0 nerwus tez jest, obraza sie ale ucieka wtedy do siebie i naprawde placze schowana :p teznasladuje rozne rzeczy np dmuchabnie nosa :)
 
reklama
Do góry