reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
No więc i ja witam,termin wychodzi na 03.04 :)
oby wszystko było ok

To się w tym samym czasie wybrałyśmy za poszukiwania czy są kwietniówki ;)

Mam umówioną 1-szą wizytę na 06.08
A w poniedziałek , środę idę na badanie poziomu i przyrostu beta HCG
 
Ostatnia edycja:
Witaj Matik super ze dolaczylas :)
Ja dzis zrobilam test i dwie krechy :)
Moj termin to 11.04. A na wizyte pewnie pojde pod koniec sierpnia.
Pozdrawiam!
 
Witam kwietniowki 2015! Dopiero pamietam jak podglądałam kwietniowki 2014, a to juz 2015 :-D
Gratuluje Wam serdecznie, i zycze duzo pogody ducha i szczęśliwej,spokojnej ciąży :tak:

Grudniowka 2014:)
 
Tabasia jakieś objawy masz ?
I kiedy miałaś okres i owu ?

Bo jak Ty wyliczyłaś że tak późno poród by był ?
 
Ostatnia edycja:
Matik u mnie jest w ogole smiesznie bo mam bardzo regularne cykle 30-32 dni. Owu zawsze byla w polowie, jednak od kilku miesiecy sluz plodny zaczal sie pojawiac od razu po @. Zatem ostatnia miesiaczke mialam 3 lipca, a owu pomiedzy 12 a 15 lipca. Termin obliczony przez kalkulator, ktory pewnie zalozyl owu w polowie cyklu czyli tydzien pozniej. Stad ten termin. Biorac pod uwage, ze zaszlam wczesniej, ysle, ze termin bede miec w okolicach Twojego :tak:
Dzis dopiero zalogowalam sie na kompie i widze Twoja sygnaturke. Widze, ze duzo przeszlas w zyciu...

Co do objawow, to lekkie pobolewanie podbrzusza, wieksze piersi i najwazniejsze - infekcja tam na dole, to bylo rowniez z pierwszym dzieckiem.
 
reklama
Tabasiu tak trochę przeszłam dlatego jeszcze trochę sie boje czy będzie wszystko ok
I nikomu nie dziękuje ;)
Tyle sie staraliśmy
Świetnie że jak na razie cosik zatrzymał się u mnie w brzuszku ;)

Tez tak mi sie wydaje z tym termine to 1 kalkulator pokazał nawet na 1.04 :) to by było ;)
 
Do góry