reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antyperspirant o delikatnym zapachu

A wiecie jakie minusy ma bloker? Niektóre kobiety używają go w ciemno, a chyba nie wiedzą co je może czekać w przyszłości. Ja bym się nie odważyła.
Bloker hamuje całkiem wydzielanie potu. To nie do końca jest dobre dla organizmu, bo poprzez wydzielanie potu ciało oczyszcza się z toksyn. Ja stosuję garnier neo dry mist w sprayu. To delikatny antyperspirant i ma różne ciekawe zapachy. U mnie się sprawdza.
 
reklama
Używam różnych antyperspirantów, miałam Fa, Rexonę, Sanex, Avon (w kulce), Dove, Ziaję (bloker), Garniera. I raczej wszystkie były ok. Trzeba po prostu popróbować różne i testować. Trochę trudno jest mi wybrać dezodorant, który sprawdza się w trakcie upałów. Najczęściej jest to bloker, który jednak trochę podrażnia skórę.
 
Ja z dezodorantów w kulce mogę polecić Ziaję i Vichy, delikatnie pachną, dobre dla wrażliwej skóry, nic nie podrażniają
 
Do góry