reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cellulitis w ciąży

There is no free lunch.

Mimo wszystko to jest reklama, a nie wiem, czy to forum to odpowiednie miejsce na reklamy.
 
reklama
Witam :)

Mam pytanko dotyczące tego niestety wszechobecnego u mnie celulitisu...
czy wystarczy stosować balsamy i zele ujędrniające czy niestety trzeba sie smarować specjalnymi kremami?? pytam bo mnie ten problem również dotyczy...ale niestety dla mnie kremy są za drogie...wiec ograniczyłam sie do stosowania balsamu ujędrniającego dove...ciekawa jestem czy on może pomóc?? napiszcie prosze jak macie jakieś doświadczenie w tych sprawach...

Pozdrawiam
 
Dziewczyny ,bardzo pomagaja plastry Vitacell ale nie wiem jaki maja wplyw na karmienie piersia.Trzeba sprawdzic co dokladnie zawieraja.To samo z odchudzaniem plastry Vitaslim.Dzialanie rewelacyjne.
 
hej dziewczyny znam ten problem ,zawsze mialam celulitis ale teraz kiedy jestem w ciazy doslownie nie umie na siebie patrzec,jest tysiac razy bardziej widoczny,mam nadzieje ze tak jak wam niektorym tez mi zniknie po ciazy,no przynajmniej ze sie zmniejszy,a narazie tak jak wy robie sobie masaze podczas prysznica i pije duzo wody niegazowanej i zielonej herbaty
 
A moim zdaniem nic nie pomoze bez odpowiednich cwiczen. Jestem w 35 tc, do 5 mca ciazy smarowalam sie codziennie, masowalam, wydawalam kupe kasy i modlilam sie zeby mnie to ominelo... ale, niestety to nic nie pomoglo i na nogach i posladkach zaczela sie pojawiac obrzydliwa pomaranczowa skorka... stwierdzilam ze niema co kombinowac i zaczelam sie smarowac tylko natwilzajacymi balsamami jak dove, albo nivea, a do tego zaczely mi sie robic rozstepy... (antycellulitis odstawilam bo balam sie ze to szkodzi malej). Dzis wygladam strasznie, ale moj maz znalazl przyczyne.... JA NON STOP SIEDZE NA TYLKU I WPIERDZIELAM! Moze to zbyt dosadnie powiedziane, ale z powodu ciezkiej ciazy prawie nie wychodze z domu, chyba ze do samochodu, a przytylam 12 kg. Dlatego dziewczyny na cellulitis polecam jak najbardziej RUCH, bo cudowne srodki nie pomoga jak sie nie bedziemy ruszac!
 
Ja stosuję krem wprawdzi na rozstępy Ziajki ale celulitis mi się przez ciążę nie zrobiło.Rozstępów także nie widac.Codziennie smaruje i masuję nim biust, brzuszek,oraz uda i biodra. Dużo też spaceruję,sportów rzadnych nie uprawiam.
 
Oj widze ze wiecej pan ma podobnu do mnie problem.
Okropny cellulitis.Ja sie raczej do niego przyzwyczailam przed ciaza bo w ostatnich latach jakos mi sie pojawil(zaburzenia hormonalne)ale jakos byl jeszcze do zniesienia:tak: :tak: A teraz to nawet przez ciuchy go widac.Tez mi sie zdaje ze najlepszym sposobem skoro kremow nie mozemy jest ruch.
Podobnie jak justyna19 siedzew domku na kanapie z kompem na kolanach i nic ze soba nie robie.Nie wolno mi sie forsowac, ale ja to chyba za bardzo wielam to sobie do serca, bo potrafie posprzaatac , ugotowac szybki obiad i reszte dnia spedzic na kanapie.:no: :no: :szok: :szok: :szok:
Al epostanowilam ze z tym koniec bo prucz tego defektu kosmetycznego zaczely strasznie polec mnie plecy .wiec bede si eruszac ile sie da:tak: :tak:

Zobaczymy tylko jak dlugo wytrwam w tym postanowieniu.:eek: :confused: :confused:
 
Cześć. Dobrze was rozumiem czytając Wasze posty . Chciałam sie podzielić z Wami swoimi sposobami na cellulitis. Borykałam sie z tym problemem przed ciążą i doskonale się sprawdzał : krem lub serum antycelulitowe firmy Eveline - stosunkowo niedrogie a super skuteczne ; smarowałam dotknięte cellulitisem miejsca , owijałam sie folią spożywczą , gruby dres i pod koc elektryczny ; lub na rowerek i popedałować z 30 min. Ten pierwszy sposób "ściągnęłam" z salonu odnowy biologicznej . gdzie pani smarowała mnie preparatem antycellulitowym , w folię i zawijała mnie w takie specjalne pasy , które wytwarzały gorąco.
Chodziłam też na masaże pasami wyszczuplającymi . Efekt piorunujący , lecz wymagał systematycznego powtarzania. Po porodzie mam zamiar zakupić sobie taką maszynę , właśnie z tymi pasami. Najtaniej na Allegro. Zakup na pewno sie opłaci , gdyż wypróbowałam takie urządzenie już u koleżanki .
Teraz pozostało mi jeszcze ok 8 tygodni ciąży i oprócz masażu pod prysznicem - naprzemiennym i gimnastyki - nic nie robię (mam na myśli kremy ). POZDRAWIAM
 
reklama
moja koleżanka stosowała masło shea polecane jej przez dermatologa przy trądziku
i bardzo jej pomogło ale na cellulit :D
, później zachęcona jej wynikiem sama spróbowałam i jestem zachwycona
gorąco polecam dla tych co wciąż szukają
tu klikać
 
Do góry