reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie są Wasze sprawdzone sposoby na trwały makijaż przez cały dzień?

reklama
można bazę pod cienie kupić albo utrwalacz makijażu w sprayu ale ja bym postawiła raczej na jakieś mineralne kosmetyki i delikatnieszy makijaż co by się nie rozpłynął
 
Mam ten sam problem z okolicami oczu. Pod oczy stosuje lekki krem, po wchłonięciu nakładam korektor i na koniec puder. Zauważyłam, że nie każdy krem się sprawdza, więc na to zwracam największą uwagę. Niestety z powiekami ci nie pomogę, bo nic mi nie pomaga
 
Mam taki problem, że po kilku godzinach mój makijaż zaczyna się lekko rozmywac, zwłaszcza cienie do powiek i kredka do oczu. Mam mieszaną skórę. ....
Malowanie pełnotapetowe to mordęga. Często przed pracą miałam sesje foto i koleżanka mnie malowała. Trwało to chyba z godzinę, a jak już było po sesji to bałam się dotykać twarzy, żeby się nie wypaprać tymi wszystkimi chemikaliami :) Makijaż po Kryolanie trzymał się skubany cały dzień. Wczoraj lekarka mnie spytała czy mam makijaż permanentny, a kiedy zaprzeczyłam pogratulowała "pewnej ręki bo kreski są idealne" 8-) Też mam cerę mieszaną, ale postawiłam na minimalizm. Na noc krem odżywczy, a rano tylko kreski i puder. A jak czasami już trzeba pomóc urodzie, bo bladość trupia lico obleka to nakładam róż od Claresy. Wybrałam sobie taki *spam* róż do policzków w ramach prezentu na dzień matki Polki ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
No to ja odpowiem przewrotnie - odpowiednia pielęgnacja skóry. Kiedy skóra jest dobrze wypielęgnowana, kiedy jest nawilżona oraz regularnie peelingowana, makijaż od razu lepiej się trzyma i zdecydowanie lepiej wygląda. Od kiedy świadomie pielęgnuję swoją cerę, nie muszę stosować tak wiele kosmetyków. I cera wyglada o wiele ładniej.
Polecam szczególnie kosmetyki naturalne, u mnie bardzo dobre efekty dają kosmetyki do twarzy Iossi, szczególnie ich kremy na noc. No i ostatnio wprowadziłam ostatnio serum pod oczy z retinolem - w pewnym wieku już wypada ;) Rzeczywiście w pewnym stopniu prasuje zmarszczki.
 
Ostatnia edycja:
Do góry