reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie a solarium ???

reklama
ale jak może zaszkodzić? nosz kurcze :no: solarium to jakaś trucizna dostająca się do mleka czy coś? Ja karmiłam piersią długo, bo prawie rok i 3 miesiące po urodzeniu córki pierwszy raz poszlam na solarium (za zgodą lekarza oczywiście) i ani nie straciłam pokarmu, ani nie zatrułam dziecka, a piersi też mi nie odpadły, więc skoro promienie UV nie przenikają do mleka to jak solarium może szkodzić? Ludzie, gdzie wasza logika? żyjecie tylko na artukułach przeczytanych na wp czy pudelku? Może czasami warto sięgnąć po jakieś poważniejsze lektury.... :dry:

Wiadomo, opalanie co 3ci dzień to przesada ale jak kobieta karmiąca pójdzie na slorium raz na 1,5 tygodnia to NIC JEJ ANI DZIECKU się nie stanie, dla swojego komfortu psychicznego można np. ubrać górę od bikini albo coś ale to co niektóre z Was pisza o szkodliwości solarium dla dziecka karmionego piersią mnie przeraża.
 
Do góry