reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie a solarium ???

Ja miałam cesarkę w maju 2005 i lekarz zakazał jakiegokolwiek opalania brzucha w sezonie 2005. Chodzę na solarium teraz. A brzuch mam zagojony pięknie. Już szwa nie widać. Co do karmienia do osłaniam sutki (grubą warstwą kremu) jak się opalam.
 
reklama
Wlasnie sie zastanawialam jak to jest z tym solarium,bo tez jestem blada jak sciana. Moze na przyszly tydzien sie wybiore.
 
ja teraz marze o solarce,pomimo że przed ciążą nie chodziłam często.ale teraz mam dosyć tej bladosci.mój mąż próbuje wybić mi z głowy ten pomysł [bo jemu się to nie bardzo podoba],ale moje ciało,jak i psychika tego właśnie potrzebuje.
 
Ja jak karmiłam to odwiedziłam kilka razy solarium , a brodawki osłoniłam tylko grubą wartwa kremu do opalania Kolastyna i z karmieniem nie było problemu...
 
ja karmilam piersiai chodzilam na solke
piersi przykrywalam reczniczkiem
zadnych plam nie mialam
mleko tez sie nie warzyło :p ;)
 
reklama
Witam,
Tak się składa że mam własny salon z solarium, jestem w ciąży, w końcówce. Nie chodzę opalać się od kiedy tylko dowiedziałam się o ciąży. W moim salonie dziewczyny mają obowiązek przekonać klientkę która oczywiście przyzna się do ciąży - bo nie zawsze widać, że solarium to ostatnia rzecz na świecie na którą powinny mieć ochotę w trakcie ciąży. Natomiast panie, które karmią, stosują właśnie płatki kosmetyczne na brodawki, ewentualnie grubą warstwę kremu- może być do opalania się na słońcu z filtrem, gdyż taki krem nie pozwoli na opalenie się w solarium. Po cc, i zagojeniu się rany, krótkie seanse na słabych lampach mogą być nawet wskazane, ponieważ światło przyśpiesza gojenie się ran, ale podkreślam, że krótkie seanse i rana musi być naprawdę ładnie zagojona.Oczywiście najlepiej poradzić się lekarza mimo wszystko. Polecam stosować kosmetyki które można kupić w solarium, nie koniecznie z jakimiś ekstra bronzerami, ale najprostsze dla I lub II fazy opalania, chociażby dlatego, aby skóra nie wysuszała się od nagrzanego powietrza i żarówek. Ewentualnie w zastępstwie, oliwka Jonsona ale w spray przed wyjściem z domu, nie w żelu - bo strasznie brudzi łóżka i ubrania po opalaniu.
Pozdrawiam i życzę miłego, rozsądnego opalania i chwili relaksu.
 
Do góry