reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nadmierne pocenie

reklama
Jedyne co mi przychodzi do głowy to antyperspirant. Ja używam codziennie rano i jest dobrze.
 
Jestem w 20 tyg. ciazy i zauwazylam, ze od jakiegos tygodnia duzo bardziej poca mi sie stopy. tez nie znalazlam jeszcze na to sposobu. czekam na propozycje. jak cos znajde to dam znac. jezeli ktoras z was ma jakis pomysl to podzielci sie, bo jest to uciazliwy problem.
Gocha
Pozdrawiam wszystkie mamuski! :)
 
Katko, jeśłi to pocienie ma zwązek z osłabieniem, to chyba jest to naturalna reakcja organizmu. Ja miewam takie momenty, że kiedy jestem zmęczona, to robi mi się słabo, trzęsą mi się rączki i takie tam... no i wtedy oblewa mnie tak zwany zimny pot. No  i problem polega na tym, że nie należy leczyć się z tego pocenia, tylko z osłabienia (więcej wypoczynku ((hehe, tylko kiedy)) no i jeść trzeba cośkolwiek). Nie wiem, czy u Ciebie jest tak samo, ale u mnie w każdym razie to pocenie jest ewidentnie związane z takim chwilami osłabienia, bo noramlnie nie występuje.

A poza tym warto sobie zbadać poziom cukru we krwi, bo to też może być objaw jakichś zawahań jego poziomu.
pozdrawiam
nikita
 
Na pocenie stóp dobre są różnego rodzaju kremy i zasypki. Ja na codzień używam kosmetyków do stóp Avonu i jestem zadowolona z efektów.
 
Muszę Cię Nikito posłuchać, bo sytuacją która przedstawiłas dotyczy mnie.
Co do przesuszonych pięt, ja stosuję na zmianę (w miarę regularnie ;) krem AVONU - Foot works oraz Krem do stóp przesuszonych(likwidujący szorstkość) Dr ERIS z serii LIRENE.Dodatkowo używam tarki do stóp, czesem wsmarowywuje oliwkę.
 
Witam. Mam ten sam problem co Wy. :-[ Na forum przeczytałam o ANTIDRALu (kosztuje około12zł) Wszyscy wypowiadali się na jego temat bardzo pozytywnie. Już po pierwszym zastosowaniu nie ma śladu plam pod pachami. Uzywa się go tylko na noc. I można używac dgo do stóp, rąk itd :):):):) Ja jutro bięgnę go kupić i wydaje mi się że koniec z mokrymi plamami :):):):) ;D ;D
 
reklama
Witam . Borykałam sie z takim samym problemem - pociłam sie strasznie i do tego ten krępujący zapaszek , którego żaden antyperspirant nie był w stanie opanować. Znajoma poleciła mi Roll-on ETIAXIL . Rewelacja!!! Kupiłam go w aptece i teraz moge zapomnieć o kłopocie . Jest dosyć drogi - ok 50 zł. , ale wierzcie ,że ten wydatek się opłaci i do tego jest bardzo wydajny. Pozdrawiam!:-)
 
Do góry