reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pękające naczynka

Też polecam kremy na naczynka. Możesz wypróbowac też kremy z wit.c. U mnie działają. Dodatkowo działają na zmarszczki i rozjaśniają cerę.
 
reklama
ja biorę na naczynka ekstrakt z winogron Noble Health, polecony przez kosmetyczkę z Zielonej Góry ("Efekt"). Rzeczywiście ekstrakt jest skuteczny, po 3 miesiącach zauważyłam że naczynka nie pękają tak łatwo, a teraz jest jeszcze lepiej. Tyle, że nie można stosowac go w ciąży :(
 
Skoro nic Ci nie pomogło, to ja polecam spróbować jeszcze dosyć mało znany na polskim rynku Ortholan Vein. To żel z witaminiami K i PP + zawiera w sobie dodatkowo wyciągi z roślin, które uelastyczniają i wzmacniają narzędzia. Najlepiej stosować po kąpieli, bo fajnie się wtedy wchłania. Nie brudzi ani trochę i jest "bezpieczny" w sensie, bez żadnych zbędnych dodatków.
 
To ja chyba tez w takim razie spróbuję tego preparatu. Niestety również mam ogromny problem z pękającymi naczynkami:(
 
Przemywanie twarzy wodą z cytryną zawsze w jakiś sposób wzmacnia naczynka, kremy też. Ale największa skuteczność jest przy stosowaniu wewnątrz, wit C itd. i unikanie ostrych potraw wiadomo.
 
Polecam łykanie witamicy c, preparatów z diosminą, smarowanie się kremami, ale na już popękane naczynka -laser. W medycynie estetycznej zamykanie rozszerzonych naczynek krwionośnych laserem to jedna z najskuteczniejszych metod i u mnie rzeczywiście się to sprawdziło (zdecydowałam się na skorzystanie z tej usługi w gabinecie Bellisana). Jest to bezbolesne.
 
W czasie ciąży smarowałam je różnymi specyfikami,ale i tak potem wyglądały okropnie. Oddałam się w ręce specjalistów z kliniki Promedion i wykonali mi laserowe zamykanie naczynek. Efekt po bez porównania z tym co było wcześniej. Znowu mogę nosić spódniczki przed kolana.
 
Mi pomogły zabiegi laserowe, niestety mam tendencje rodzinną, ale trzeba wspomóc też od wewnątrz . Trzeba dobrać też pod dany przypadek myślę bo jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.

No i poczytajcie sobie o poniższych ziołach (venoherbs)
  • Ziele karczocha (Herba Cynara)
  • Ziele fiołka trójbarwnego (Herba Viola tricolor)
  • Ziele melisy (Herba Melissa officinalis)
  • Owoc głogu (Fructus Crataegi)
  • Owoc kminku (Fructus Carvi)
  • Owoc jarzębiny (Fructus Sorbus)
Dobrze wpływają na zwiększenie wytrzymałości naczynek.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Z drogich, ale naprawde skutecznych rzeczy masz lasery pokroju quadrostar na naczynka które zwalczają problem dosc skutecznie.
 
Do góry