reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piersi (:

PannaNiebieskooka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Lipiec 2014
Postów
42
Miasto
Lubuskie/Nowa Sól
Część, szukałam podobnego tematu ale się nie doszukałam więc zakładam nowy. Jestem w 28tyg. Ciaży, przed ciążą ważyłam zaledwie 40kg, miałam małe piersi. Już w pierwszych tyg znacznie urosły ale były bardziej ubite,ksztaltne. Teraz zaś stały się bardziej obwisle,jakby mniejsze a skóra cieniutka z licznymi rozstepami. Wiem że jak dostanę mleka znów będą duże i jeszcze cięższe przez co ich wygląd może jeszcze bardziej się pogorszyć szczególnie że chce jak najdłużej karmić piersią. Patrząc na moje siostry chce uniknąć takiego wyglądu piersi jakie one mają w tej chwili po ciąży. Używam kremu "będę mamą" Lirence do biustu ale niewiele to daje. Czy ktoś ma jakiś osobiście sprawdzony kosmetyk który pomógł poprawić wygląd i napięcie skóry na biuscie? Jestem młoda i jak kazdej kobiecie zależy mi by dobrze wyglądać po ciąży: )
 
reklama
ja zarówno piersi jak i brzuszek smarowałam zwykłą oliwką dla dzieci na piersi troszkę mniej pomogło bo i tak zwiotczały jak przestałam karmic natomiast na brzuszku zero rozstępów nie wiem może to bardziej zasługa genów niż smarowania :) teraz smaruję ujędrniającym na biuścik mam nadzieję , ze pomoże ;)
 
z mojego doświadczenia wynika, że te wszystkie kosmetyki nie mają absolutnie żadnego wpływu na wygląd, kształt i jędrność piersi, jeżeli chcesz coś zmienić to jedyne co mogę ci polecić to ćwiczenia, robi się to tak że składasz dłonie jak do modlitwy jak najbliżej klatki piersiowej na wysokości mostka, ramiona ułożone równolegle do podłoża i naciskasz dłońmi na siebie jak najmocniej aby napiąć wszystkie mięśnie, trzymasz chwile i odpuszczasz, i potem znowu i tak kilkanaście razy, podobno pomaga chociaż mi się nigdy nie chciało tego robić ;-)
 
z mojego doświadczenia wynika, że te wszystkie kosmetyki nie mają absolutnie żadnego wpływu na wygląd, kształt i jędrność piersi, jeżeli chcesz coś zmienić to jedyne co mogę ci polecić to ćwiczenia, robi się to tak że składasz dłonie jak do modlitwy jak najbliżej klatki piersiowej na wysokości mostka, ramiona ułożone równolegle do podłoża i naciskasz dłońmi na siebie jak najmocniej aby napiąć wszystkie mięśnie, trzymasz chwile i odpuszczasz, i potem znowu i tak kilkanaście razy, podobno pomaga chociaż mi się nigdy nie chciało tego robić ;-)

zgadzam sie, cwiczenia są najlepsze na wszystko. zwykłe pompki na kolanach tez duzo dają. tylko wazne zeby je regularnie wykonywac ;)
 
Część, szukałam podobnego tematu ale się nie doszukałam więc zakładam nowy. Jestem w 28tyg. Ciaży, przed ciążą ważyłam zaledwie 40kg, miałam małe piersi. Już w pierwszych tyg znacznie urosły ale były bardziej ubite,ksztaltne. Teraz zaś stały się bardziej obwisle,jakby mniejsze a skóra cieniutka z licznymi rozstepami. Wiem że jak dostanę mleka znów będą duże i jeszcze cięższe przez co ich wygląd może jeszcze bardziej się pogorszyć szczególnie że chce jak najdłużej karmić piersią. Patrząc na moje siostry chce uniknąć takiego wyglądu piersi jakie one mają w tej chwili po ciąży. Używam kremu "będę mamą" Lirence do biustu ale niewiele to daje. Czy ktoś ma jakiś osobiście sprawdzony kosmetyk który pomógł poprawić wygląd i napięcie skóry na biuscie? Jestem młoda i jak kazdej kobiecie zależy mi by dobrze wyglądać po ciąży: )


Wiadomo, że kremy cudów nie uczynią, ale lepiej jakkolwiek przeciwdziałać niz nic nie robić
 
A bierzecie pod uwagę poprawę swojego wyglądu poprzez operację plastyczną? Być może bym się na coś takiego zdecydowała, gdybym nie była zadowolona z wyglądu swoich piersi, ale póki co jestem w stanie o nie dbać naturalnie. Moja przyjaciółka wybiera się jednak w najbliższym czasie na wymianę implantów we Wrocławiu. Te, na które się pierwotnie zdecydowała przestały spełniać jej oczekiwania.
 
reklama
Możesz spróbować kosmetyków Tołpa.
Ja używałam dopiero po ciąży i nie przetestowałam tych z serii "mum".
Ale naprawdę byłam mile zaskoczona efektem używania Dermo body bust - serum wypełniające biust.
 
Do góry