reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sińce pod oczami!!!

bbb223

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Maj 2005
Postów
388
Miasto
Warszawa
cześć!
pytanie jak w temacie.
mam z tym straszny problem. zawsze miałam cienie, taka już moja uroda, ale po ciąży po prostu koszmar. wygladam jak zmora.
najgorsze jest to, że do tej pory nie używałam fluidu ani pudru i w ogóle zbyt wielu mazideł, a teraz musze te sińce maskować! jakies korektory i w ogóle, a i to nie pomaga.
juz stosowałam rozmaite kremy i żele rozjaśniające itp. i nic.
może znacie jakiś skuteczny kosmetyk z autopsjii.
będe wdzięczna za wskazówki.
pozdrawiam
 
reklama
To podobno problem z nerkami. Nie taki poważny, żadna choroba (choć tak też może być), tylko osłabienie.
Ale nie wiem na ile ufasz medycynie alternatywnej, wg. niej powinnaś się dobrze wysypiać, koniecznie zasypiając najpóźniej o 22:00, ruszać się na świerzym powietrzu, spać w wywietrzonym pomieszczeniu, najlepiej przy uchylonych oknie, jeść pełnowartościowe jedzenie (nie mrożonki i obiadki podgrzewane w mikrofali), koniecznie ciepły posiłek w ciągu dnia, najlepiej dwa, utrzymywać dobry nastrój (zwłaszcza nie smucić się za bardzo).

 
ja też uważam, że powinnaś sprawdzić nerki u dobrego specjalisty, może coś przy okazji wylezie
 
dzięki. lepiej żeby nie wylazło:)
ale rzeczywiście warto pewnie sprawdzić, słyszałam już o tych nerkach ale jakoś tak nic mi szczególnego nie dolega to nie sprawdzałam.
ruszam się aż zanadto ale jak tu sie wysypiaćccccc? ;D
pozdrawiam
 
Ja mam podobny problem - sińce,a czasem nawet jakieś woreczki pod oczami się zrobią.... nerki zdrowe, więc to raczej taka uroda. Oczywiście ,jak się wyśpię i dobrze wypocznę (nie mam na myśli jednej przespanej nocy, ale na przyklad wypoczynek tygodniowy w czasie wakacji), to się since robią mniej widoczne, ale jednak... Teraz nie mam raczej szans na ich zlikwidowanie (mały człowieczek nie daje raczej odpocząć), więc czasem sięgam po korektor i puder. To tyle ,co mogę zrobić.
Ale zbadać się nie zaszkodzi.

pozdrawiam
nikita
 
Karmel pisze:
Ale nie wiem na ile ufasz medycynie alternatywnej, wg. niej powinnaś się dobrze wysypiać, koniecznie zasypiając najpóźniej o 22:00, ruszać się na świerzym powietrzu, spać w wywietrzonym pomieszczeniu, najlepiej przy uchylonych oknie, utrzymywać dobry nastrój (zwłaszcza nie smucić się za bardzo).
He, he dobra rada zwłaszcza przy wrzeszczącym nieustannie bobasku, u mnie te sińce wyłącznie z niewyspania. ;D
 
ja tez mam since pod oczami:) cale zycie-taki typ urody bo moja mama tez ma. mam ciemna karnacje (moze nie ciemna ale ciut ciemniejsza od bialej:) ) a jak jestem zmeczona, chora, itd to robie sie blada i since wtedy wygladaja okropnie,
czasem uzywam korektora- bo se w koncu kupilam:)
po urodzeniu kuby przez 2-3 mc chodzilam blada z wielkimi sincami pod oczyma teraz jest normalnie:)
 
Ja mam ten sam problem, ale coś czuję, ze on się sam rozwiąże jak tylko Maleństwo Moje Kochane zacznie przesypać w nocy 5 godzin bez przerwy. A na razie mąż mówi, żebym nie chodziła koło dworca, bo mnie Straż Miejska spisze i do Monaru odstawi ;D ;D ;D.
 
reklama
No mam ten sam probkem wyglądam jakby mąz mnie ciągle bił :laugh:
Ale tak poważnie to niewiem jak się ich pozbyć a brzydko to wygląda może znacie jakieś domowe sposoby?
A na nerki amm badania w poniedziałek bo moze to rzeczywiście od nerek?
 
Do góry