reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Latopic - pierwsze spostrzeżenia

Witam,

Podobnie jak u Karemn polecam Latopic.
Latopic zmniejsza świąd, zaczerwienienie, suchość skóry.
Wpływa również na zahamowanie marszu alergicznego.
Nieleczone AZS, alergia pokarmowa przekształca się z wiekiem w astmę i alergiczny nieżyt nosa - dlatego warto zadziałać już teraz !!

Latopic to tylko 1 saszetka dziennie przez 3 miesiące :)

Agata
 
reklama
Moja córeczka zaczęła chorować na AZS właściwie od pierwszych dni swojego życia. Miała czerwone policzki i robiło sie coraz gorzej. Ppd koniec drugiego miesiąca jej całe ciało było wysypana czerwonymi chrostkami. Dziecko sie drapalo i nie mogło spac. Latopic zaczęłam stosować trzy miesiące temu i poprawa jest duża. Chrostki pojawiają sie tylko sporadycznie a Amelia jest spokojniejsza i już sie tak nie drapie. Za pol roku mam zamiar powtórzyć kurację i wierze ze niedługo skończy sie nasza droga przez ta chorobę! Dziękuje za możliwości wyprobowania Latopicu. Pozdrawiam
Kasia
 
Proszę powiedzieć, czy kurację można stosować dłużej niż 3 miesiące? Czy lepiej jej nie przerywać, a może właśnie robić przerwy. U nas jest świetny efekt po kuracji i nie chcemy go zepsuć :)
 
Czy latopic można stosować u starszych dzieci? Córka ma ponad 3 lata i alergia na mleko jej nie przeszła.Nie pije mleka w żadnej postaci.Tylko u niej rzadziej są objawy skórne.Wysypka na skórze się pojawia,ale największym problemem są biegunki albo zaparcia.Brała juz leki na import docelowy,pomogło,ale na trochę.Dodam,że na soje jest też uczulona.Z tym,że po soi jest bardziej wysypana niż po mleku,ale nie ma objawów ze strony układu pokarmowego.
 
Do góry