reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Och a ja taka samotna w Walentynki:( Noo niieee, przecież mam Was haha.. Ja jeszcze w łóżku,tak po cichu sobie tylko kompka włączyłam, bo mała jeszcze śpi, nie poszła do przedszkola bo ma kaszel taki męczący..mam nadzieję, że mi go nie podaruje heh..
 
reklama
balkan, a może ta ósemka ci rośnie i stąd ten ból ucha i gardła?
elleth, trzymam kciuki za dzisiejsza wizytę i czekam na wieści co i jak :-)

Dostałam dzis walentynkę od córy. Narysowała obrazek: 4 misie w gorach, jeden miś ma w brzuchu małego miasia :-D a pod spodem 4 serca, w jednym sercu mniejsze serduszko :-) Po czym stwierdzila ze to nasza rodzina :-D Miło mi się zrobilo :-)

Nie dziękuje :-)
A z laurką słodko:-D

elleth trzymam kciuki, żeby się udało podejrzeć co tam dzieciątko chowa:) A o której masz wizytę..

wydrusia, damy rade, jestesmy "twardkie nie mietkie"


Na 17.

Przed chwilą wstałam po raz drugie :-) przed 8 usnęłam. A ile miałam snów. :-D większość erotycznych:eek:
 
elleth, ja tez mam dziwne sny jak zasnę drugi raz, czasami takie głupoty mi się śnią, że szok..az sama sie dziwię, skąd mi sie to bierze..

Idę się ogarnąć i cos zacząć robić bo czas ucieka..
 
Cześć mamuśki,
ale dziś słonecznie aż chce się z domu wyjść. Chociaż chyba mroźno:(

CUDOWNYCH WALENTYNEK WSZYSTKIM ŻYCZĘ. Nie tylko dziś ale przez calutkiiiiii rok!!!!

Mam pytanko dziewczynki czy wy też musicie w nocy wstawać do toalety? Ogólnie sikam bardzo często. Brzuch jeszcze nie aż tak duży żeby dzidzia uciskała, czyżby hormony cały czas tak szalały?

Mnie się raz trafił sen erotyczny:) Chociaż w pierwszej ciąży takie sny miała częściej:)
ogólnie jakoś bardziej napalona w ciąży jestem:)

W czwartek idę do ginekolożki. Już nie mogę się doczekać bo dzidziola zobaczę. I mam nadzieję, że będą wyniki amnio.
O kurcze jak ja się denerwuję tymi wynikami.
 
mamucica ja prawie od początku ciąży wstaję codziennie w nocy do toalety, a wcześniej nigdy tak nie miałam. Fakt, że może ma wpływ też to, że staram się pić sporo wody a to jednak też ma wpływ.
 
reklama
Witajcie kolezanki mamuski duzo całusów na swieto zakochanych

Jesli chodzi o wstawanie siuku w nocy to raczej jest normalne w ciazy , póxniej bedzie jeszcze czesciej , a co do snów erotycznych to sa i czesto ale za to w ciazy mam wieksza ochote na seks i to strasznie
 
Do góry