reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

blueberrry

Szczęśliwa :)
Dołączył(a)
15 Październik 2013
Postów
5 645
Zafasolkowane Przyszłe Mamusie

Anastazi * 1 lipca 2014
KasiaSierpien * 1 lipca 2014
Haust * 1 lipca 2014

Cioccolata * 3 lipca 2014
Pola * 3 lipca 2014
Minisia * 3 lipca 2014
Elfit * 3 lipca 2014
Olcia11 * 4 lipca 2014
Blueberrry * 4-6 lipca 2014
Makota89 * 4-5 lipca 2014
Lucky789 * 5 lipca 2014
Laleczka793 * 5-7 lipca 2014
Sweetlady * 6 lipca 2014
Kubusiowata * 6 lipca 2014
[/COLOR]
aNilawe_ * 7 lipca 2014
Ada,- * 7 lipca 2014
Wiatr&woda * 9 lipca 2014
Floriana * 10 lipca 2014
Ma_gda_86 * 10 lipca 2014
Karola1986-21 * 11 lipca 2014

Go.sia * 12 lipca 2014
Elza79 * 22 lipca 2014
Patisa * 23 lipca 2014







Witam wszystkie przyszłe mamy - Lipiec '14 jest naszym miesiącem.
Jest nas więcej? Łączymy się kochane! :tak:

 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie, czekałam na ten wątek :)
Nieśmiało dołączam do waszego grona. Jestem pełna obaw, ale przecież musi być dobrze. Musi!
 
cześć:) mi również wyszły dwie kreseczki, jeszcze jestem w szoku, bo to pierwszy cykl starań (jeszcze się nie rozkręciliśmy na poważnie a to już;) ). Ale oczywiście bardzo się cieszę. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam gorąco!
 
Witajcie, czekałam na ten wątek :)
Nieśmiało dołączam do waszego grona. Jestem pełna obaw, ale przecież musi być dobrze. Musi!


Pola - witaj! Miło tu Cię gościć.
Mimo, że teraz masz wiele obaw, nie martw sie przecież musi być dobrze jak to sama napisałaś.
Wydaje mi się, że każda jest pełna obaw, ale gdyby nie one to byśmy nie poczuły ze wogle cos sie zmienia w naszym życiu. ;)
 
cześć:) mi również wyszły dwie kreseczki, jeszcze jestem w szoku, bo to pierwszy cykl starań (jeszcze się nie rozkręciliśmy na poważnie a to już;) ). Ale oczywiście bardzo się cieszę. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam gorąco!

Witaj! Mój to był rownież pierwszy cykl starań, i udało sie. ;) Wierzmy w to, że wszystko będzie dobrze i myślmy pozytywnie, a wszystko sie ułoży! ;)
 
reklama
może od razu was zapytam, na kiedy planujecie pierwszą wizytę u lekarza? Ja bym chciała jak najszybciej, ale wstrzymują mnie mówiąc, że lepiej poczekać do ok.7 tyg, wtedy na pewno coś zobaczę.
 
Do góry