reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

reklama
W takim razie gratuluję pierwszej listopadowej 2011 mamusi!!
Pozdrawiam i życzę książkowo nudnych 9 miesięcy i dużo zdrówka Dla Was :))))

Nieziemsko szczęśliwa Listopadowa Mama 2010 :)
 
Ja również dołączam się do gratulacji! Samych cudownych chwil życzę!
Jejku jak ten czas leci!!!
Mamusia Listopad 2010:)
 
I ja gratuluję i życzę wspaniałych 9 miesięcy. Macierzyństwo piękna rzecz.
Też planowo i forumowo listopadowa mama choć moje dziecię psikusa zrobiło i się w grudniu urodziło ;-)
 
joasia79 mój synek również mi takiego psikusa zrobił miał się urodzić 26.11.2009 wg terminu a urodził się 4.12 :-D
I ja gratuluję i mam nadzieję że też dołączę do ciebie bo się staramy z mężem o drugiego maluszka... ale to ciiii... bo nie chcę zapeszyć. A niestety w zeszłym miesiącu się nie udało.
 
a ja miałam terminna 1 grudnia 2009, a Zosia raczyła wyjść na ten świat 30 listopada:tak:
Spokojnych 9 miesięcy, szybkiego i łatwego porodu, a przede wszystkim zdrowego i radosnego dzieciątka:tak:
 
Hejka Dziewczyny!
Nie wiem gdzie mogę to napisać ale brałam przez długi okres duphaston (data ważności czerwiec 2015, kupowany w styczniu w aptece) jestem już przy końcu i ginekolog kazał odstawić już do porodu nie będę brała wykorzystałam tylko 3 tabletki. Opakowanie posiada 20szt po 10mg w opakowaniu zostało 17szt nie ruszone w idealnym stanie. Normalnie w aptece kosztuje 40zł ja sprzedam za 20zł + przesyłka (zwykła) 2zł lub 4zł (polecony) (chyba że chcesz za pobraniem to sie dogadamy) Jeżeli któraś z dziewczyn była by chętna bo lekarz jej zapisał (oczywiście nie życzę nikomu) to zachęcam. Napisz na PW, jeżeli masz też jakieś pytanie do mnie to pisz zawsze chętnie odpisze.
Pozdrawiam Zobacz załącznik 331490
 
Witam wszystkie przyszłe Mamy :)
ja mam póki co termin na 1 listopada :) w czwartek 1 USG, mam tylko nadzieję, że wszystko ok z Maleństwem, bo ciągle się obawiam, że może być coś nie tak :((
Nie czuję, że jestem w ciąży, robiłam juz poziom bHCG i wskazuje na ciążę (2 razy już robiłam i był wzrost). Robiłam też poziom progesteronu i po 48h zmalał, więc się martwię.
Póki co, jedyne odczucia to bolące piersi, ale nie jakoś bardzo i pobolewanie brzuszka.
A jak Wy się trzymacie?
 
reklama
Do góry