reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych listopadowych maleństw

reklama
Hej Dziewczyny

Jestem mamą 10 miesięcznej Marcysi. Wczułam się w porządnie w rolę home menagera, w związku z czym kupuję i wynajduję nowe i używane rzeczy ale też sprzedaję nam niepotrzebne. Może ktoś byłby zainteresowany rzeczami dla dziewczynki? Aktualnie mam super ubranka 3-9 miesięcy. Firmowe, wynajdywane i bardzo zadbane. Oprócz tego wózek, kosz na pieluchy, kombinezon oraz nosidełko, który dostaliśmy ze stanów. Gdybyście były zainteresowane, to zapraszam do kontaktu.

Patrycja Katowice • Ogłoszenia OLX.pl (dawniej Tablica.pl)

Pozdrawiam
Pati
 
Oj dużo tu widzę podobnych ogłoszeń :)

Witajcie jestem październikową mamuśką z zeszłego roku. Sprzedaję ubranka po córeczce, jednak sporo w naszej garderobie było ciuszków unisex. Jeśli jeszcze czegoś Wam brakuje - rozejrzyjcie się, może coś wpadnie Wam w oko :)
Przedmioty użytkownika fronucha - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Na aukcjach m.in. DSC_6539.jpgDSC_6581.jpgDSC_6518.jpgDSC_6527.jpgDSC_6542.jpg
 

Załączniki

  • DSC_6555.jpg
    DSC_6555.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 148
  • DSC_6542.jpg
    DSC_6542.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 184
  • DSC_6539.jpg
    DSC_6539.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 201
  • DSC_6533.jpg
    DSC_6533.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 140
  • DSC_6528.jpg
    DSC_6528.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 146
  • DSC_6581.jpg
    DSC_6581.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 185
  • DSC_6518.jpg
    DSC_6518.jpg
    16,2 KB · Wyświetleń: 177
  • DSC_6527.jpg
    DSC_6527.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 192
Ostatnia edycja:
reklama
Witam serdecznie.
Jestem mamą dwójki maluchów, ale okazuje się, że ubranek i innych rzeczy mam co najmniej jak po czworaczkach. Jako, że trzeciego dziecka na razie nie planujemy, postanowiłam sprzedać chociaż część z tych rzeczy.
Ubranka, od urodzenia do mniej więcej dwóch lat, pogrupowałam w wygodne zestawy - wszystko w przystępnych cenach.
Zapraszam serdecznie na swoje aukcje - może coś Wam przypadnie do gustu; do większych zakupów pewnie dorzucę coś gratis, a na pewno korzystniejsza będzie jedna wysyłka.


Przedmioty użytkownika villandra8 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Wszystkiego dobrego :-)
 
reklama
Do góry