reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i wyprawka dla Maleństw listopadowych Mam

Sylka dziwią mnie takie wymysły w szpitalach. Ja też kaftaników nie kupuję, bo wszyscy odradzają, że niewygodne. Mam kilka ale to pożyczone od koleżanki i pewnie ich nawet nie użyję.
 
reklama
Witajcie Drogie Mamy,
Wszystkim Wam życzę szczęśliwego rozwiązania!
Ja co prawda przywędrowałam do Was z zupełnie innej grupy, ale mam dla Was coś co może Was zainteresować.
Mam do sprzedania bardzo ładny, nietuzinkowy wózek po córce, w idealnym stanie, 2w1 z adapterami do fotelików. Jeżeli któraś z Was nie ma jeszcze wózka dla swojego maluszka to zapraszam zainteresowane Panie na stronę allegro: Wózek 2w1 gondola i spacerówka + dodatki MUTSY IGO (5683151529) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Pozdrawiam
Mama_magda
 
Szukam koszuli nocnej do karmienia i porodu i strasznie ciężko mi coś znaleźć. Albo same krótkie rękawki a jak już coś z długim jest to trzeba rozpinać guziki żeby się dostać do cyca. Nie wiem jak Wy ale ja nie miałam cierpliwości na rzeźbienie tam i z powrotem w guzikach jak mi dziecko w nocy płakało.

Chcę kupić koszulę z długim rękawem gdzie pierś można wyjąć odchylając dekolt albo przez specjalną kieszonkę. Czy moje wymagania są wygórowane? :baffled:

Kupiłam jedną w HappyMum ale przydałaby się druga i szukam czegoś tańszego z myślą o porodzie.
 
Wprawdzie pytanie nie o wyprawke dla naszych maluszkow tylko starszych dzieci (2-4 lata) ale moze doswiadczone mamy cos poradza. Poszukuje dobrego plynu do kapieli, ktory ladnie nawilzy skore. Ostatnio widze ze corki skora jakas przesuszona i dodatkowo smaruje medidermem ale zalezaloby mi takze na fajnej nawilzajacej emulsji myjacej.
sroke przejrzalam ale tam glownie o skladach...
 
Ja też używam medidermu kremu- tz córka używa :) Jest świetny i nie drogi.
Z tej samej serii jest też emulsja myjąca (mleczko do mycia), która rzeczywiście dość dobrze nawilża, ale nam jakoś nie podeszła (ciężka i dziwnie pachnie). Może spróbuj? Taką emulsję co się wlewa do kąpieli też mają. ( U nas odpada bo nie mamy wanny)
Zawsze to dobrze mieć kosmetyki z jednej serii, a mediderm jest antyalergiczny, do skóry atopowej i ma dobrą cenę.
 
reklama
Malaja, mam tez ta emulsje mediderm ale ona wedlug mnie b.ciezka no i dziecko slizga mi sie w wannie niemilosiernie :-) Krem jest fajny, rzeczywiscie.
 
Do góry