reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dobry gastrolog w Łodzi

maran0712

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Luty 2008
Postów
16
Witam wszystkich. Czy mógłby ktoś dać mi namiar na dobrego gastrologa w Łodzi, wszystko jedno czy prywatny czy na NFZ. Sprawa jest dość pilna. Z góry dziękuję!
 
reklama
ja kiedyś chodziłam do lekarza dr.Rudnicki-pracował min. w szpitalu jonschera, jest to specjalista chorob wewnetrznych, ale prowadzi konsultacje gastrologiczne, internistyczne, rektoskopia, usg. nie wiem gdzie teraz pracuje , to jego numer 602701895 (mam tylko nadzieje ze jest aktualny), prosze probowac-mnie pomogl (tez gastrologicznie)
 
Witam serdecznie! Czy mogłabym poprosić o jakieś namiary na te doktor?Tutaj lub zapraszam na gg: 1903687. Szukam dobrego gastrologa w Łodzi, od jakiegoś czasu odczuwam kłujący ból brzucha po prawej stronie i niestety mój lekarz powiedział, że nic tam nie ma, a ból wciąż nieustępuje. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Pozdrawiam :)
 
Witam. Mam gorącą prośbę o namiary ewentualnie nazwiska tej pani doktor ktora wyleczyla z zespolu jelita drazliwego. Moj gastrolog sobie nie radzi a ja sie nadal mecze. Dziekuję i licze na odpowiedz.
 
Ja polecam dr. Elżbietę Czkwianianc, która przyjmuje prywatnie na ul.Świątecznej 8. Jest ordynatorem oddziału gastrologicznego w CZMP. Leczy nie tylko dzieci:tak:. Ja byłam u niej w tamtym tygodniu,znajomy znajomego ją polecił,bo wyleczyła mu dziecko.W poczekalni troche się o nią wypytałam,ale były tez dwie babeczki na pierwsza wizytę i obie z polecenia pantoflowego-czyli musi być dobra:tak:. Na razie zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie-fachowiec po prostu .Nie wiem, czy przyjmuje w przychodni w szpitalu,za wizyte zapłaciłam 100zł,czyli niedrogo,jak na specjalistę.

 
Ja bylam u dobrego gastrologa w prywatnej przychodni przy ulicy Pogonowskiego. Kobieta perfekcyjnie przeprowadzila kolonoskopie (mialam bardzo silne bole brzucha) i potem sprawnie wyprowadzila mnie z "zespołu jelita drazliwego" Inni lekarze skakali z diagnozy na diagnoze i leczyli bezskutecznie. Pani ta pracowala w Szpitalu Kopernika. Gdyby ktos potrzebowal konkretne namiary to poszukam w dokumentacji...
mogłabym prosic o jakis namiar na ta pania doktor??
 
reklama
witam. przeszukałam forum, ale nie znalazłam odpowiedzi. piszę z wielką prośbą o polecenie mi dobrego gastrologa dziecięcego. mamy spory problem z synkiem od 2 miesięcy nie robi sam kupek ma teraz 4 miesiące. proszę o pomoc
 
Do góry