reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Już Wam odpowiadam - dla mnie ważna aby dziecko było zdrowe ale gin zbyt dużą rozbieżność zauważył i tyle.
Fogia, mnie dzisiejsza pogoda też rozbraja, słońce, wiatr, grad, deszcz.
bvvvvvvvvvvvvvvvvmyg mmmhb - pozdro od żucza
Z tymi przedszkolnymi zdjeciami u nas też przesada, na jesieni było takie a'la w dżungli, potem karnawałowe a teraz Wesołego Alleluja i Juli dmuchający bańki i jego buzia w tych bańkach. I za każdy komplet ok. 30zł. Wiem, że może to nieładnie a mojej strony ale 1 bierzemy pro forma a resztę robimy zdjęcie zdjęciom bo nasz budżet tego by nie wytrzymał:no::sorry:.
 
reklama
Weźcie nie pytajcie nawet czemu mnie nie ma :crazy::crazy: poszłam do banku i spędziłam tam godzinę a że zmieniam konto to pani doradziła bym podjechała do starego banku i wypowiedziała im tam umowę, no dobrze podjechałam i okazało się że kolejka długa i stałabym przynajmniej godzinę - jakby te panie się sprężyły chociaż trochę więc wróciłam do nowego banku i mówię pani żeby ona wysłała im pismo o likwidacji konta, no dobra ale i tak mnie czeka jeszcze wizyta w starym banku żeby im kartę oddać :crazy::crazy::crazy: no ta papierologia mnie dobija :crazy::crazy: dopiero pół godziny temu wróciłam do domu i szybko za obiad się zabrałam, no oa zaraz trzeba po Maję podjechać Madzienka piszę podjechać bo nie mam nawet zamiaru iść na pieszo ;-);-):-p:-p
Emilia to widzę że nasze dziewczyny by się dogadały, u mnie też byle zadrapanie a panika przez tydzień :-D:-D
Justyna ale wam się porobiła z tym zaciekaniem :szok::szok: niech rozwalają sąsiedzi łazienkę i szukają dziury :crazy::crazy:
Talia ogromne gratulacje za pracę - to odżyjesz od poniedziałku, zawsze to kontakt z innymi ludźmi :tak::tak: a Gabrysia zapewne szybko zaaklimatyzuje się w żłobku :tak::tak:
Maltanka ja też myślę że tam jakieś powiązania musiały być jeśli chodzi o te fotki :baffled::baffled: gdzie nie spojrzeć to teraz biznes robi biznes :baffled::baffled:
Mirosia o kurcze aż tyle nospy musisz brać :szok::szok: ja bym się chyba wystraszyła i na IP podjechała
Antuanet no a kto Kubusia odbierze z przedszkola bo u mnie znowu to ja będę musiała ;-);-):-D:-D
Fogia może po bańkach Filipkowi się polepszy no i kombinuj kombinuj żeby jutro się z nami spotkać bo mega spotkanie się szykuje :tak::tak::tak:
Iwona w domu zawsze jest coś do roboty tylko nie widać twojej pracy więc lepiej do pracy iść, oj to od poniedziałku już zaczynasz :baffled::baffled:
Marta najważniejsze żeby maluszek zdrowo się rozwijał :tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Co do sprzątania przedświatecznego to ja mam zawsze okna i firanki na uwadze ale teraz nie jestem najzdrowsza, wiec firanki piorś jutro a okna to chyba na weekendzie umyje bo ja w przyszłym tygodniu popołudniami zamierzam dziecku czas poświecać a nie porządkom
Kawa wypita mieszkanie jakos lepiej się przedstawia a Gabi wciąż śpi dziecko rano zerwałam potem tyle sie działo, że teraz musi odespać

Fogia Gabrysia jeszcze w żłobku nie była, tylko 2x po 2h w prywatnym przedszkolu z rówieśnikami. stąd moje bawy jak to bedzie od 7 do 15
Zdrówka dla chłopców
Maltanka przedszkolne zdjecia fajne są ale cenowo to strasznie drogo, nie mozna było pogadac z dyr żeby były na CD chociaż kilka?

Karlita ależ Ty jesteś twórcza ostatnio ja tez chętnie zobaczę te kurczaczki
 
Witam. U mnie na razie moje maluchy śpią, więc zaglądam. Dziś w mieszkaniu miałam mini przedszkole,teściowa Alicji wyjechała, więc nie miał się kto zająć dziewczynkami, a że jestem dobrą siostrą :-D:tak:, to zgodziłam się popilnować Amandę i Martynkę. Przed pracą Alicja podrzuciła do mnie dziewczynki, a sama pojechała do pracy. I jakoś dałam radę z 4 dzieci, po pracy P. przyjechał po córy i zabrał do domku, jakoś Amanda nie chciała za bardzo wracać z tatą ale jak powiedziało się jej, że jutro też przyjedzie to już nie narzekała, że musi już iść.


a i wiecie czym H mnie dzisiaj zastrzelił. Jedliśmy obiad i nie chce mi jeść surówek, w ogóle żadne mu nie pasują, to wymyśliłam, że będziemy ptaszki zbierać codziennie za surówki zjedzone i będzie jakaś nagroda jak uzbiera się z z całego tygodnia, no i tak mu tłumaczę, a to, że wiatr go będzie przewracał na dworze, bo nie będzie miał siły jak nie zje i jak nie będzie jadł warzyw, a ten do mnie tak: "ktoś tu jest cwaniak:-D"
Niezły tekst:-D

Dziewczyny jestem strasznie zmęczona i zrobiłam sobie tylko chwilkę przerwy na BB, żeby odsapnąć zaraz zrobię kawę bo dziś jeszcze nie piłam:szok:
Rano robiłam badania, tzn częśc jutro kontynuacja
NO i mogę oficjalnie powiedzieć że w poniedziałek idę do pracy:-p

Będę mieć nie prace a harówkę ale nic to nauczę się wieeele
Gratuluje :tak:
 
poszłam na spacer a tu taka produkcja :-)

Talia super że jest praca!! Gabi sobie poradzi ;-) skoro Panie sa zachwycone jej otwartością. Moja to mi odejść nie dała ;-)

kupiłam Dobrą Mamę znów coś napisałam hiihi i jest zdjęcie z Gabisią ;-) kurcze muszę sobie porobić zdjęcia z dzieciakami ;-)

Emilka
odpoczywaj odpoczywaj bo jutro dobra zabawa się szykuje :-)

a to wiszące kurczaki ;-)

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/694/kurczakibb.jpg/]

Uploaded with ImageShack.us[/URL]
 
Weźcie nie pytajcie nawet czemu mnie nie ma :crazy::crazy: poszłam do banku i spędziłam tam godzinę a że zmieniam konto to pani doradziła bym podjechała do starego banku i wypowiedziała im tam umowę, no dobrze podjechałam i okazało się że kolejka długa i stałabym przynajmniej godzinę - jakby te panie się sprężyły chociaż trochę więc wróciłam do nowego banku i mówię pani żeby ona wysłała im pismo o likwidacji konta, no dobra ale i tak mnie czeka jeszcze wizyta w starym banku żeby im kartę oddać :crazy::crazy::crazy: no ta papierologia mnie dobija :crazy::crazy: dopiero pół godziny temu wróciłam do domu i szybko za obiad się zabrałam, no oa zaraz trzeba po Maję podjechać Madzienka piszę podjechać bo nie mam nawet zamiaru iść na pieszo ;-);-):-p:-p


:-D:-D:-Da tak miło zaczął się dzień...Anaconda wyluzuj....a do jakiego banku przeniosłaś się??

Co do sprzątania przedświatecznego to ja mam zawsze okna i firanki na uwadze ale teraz nie jestem najzdrowsza, wiec firanki piorś jutro a okna to chyba na weekendzie umyje bo ja w przyszłym tygodniu popołudniami zamierzam dziecku czas poświecać a nie porządkom

Talia oszalałaś w weekend...śnieg ma padać:baffled::crazy:

kupiłam Dobrą Mamę znów coś napisałam hiihi i jest zdjęcie z Gabisią ;-) kurcze muszę sobie porobić zdjęcia z dzieciakami ;-)


a to wiszące kurczaki ;-)



Uploaded with ImageShack.us

brawo brawo Ty nasza forumowa dziennikarko:tak:o czym tym razem pisałas??

a dekoracja super:tak:

i jeszcze wieści od Madziarki:
wyniki ma dobre i wszystko jak na razie jest ok, tylko musi więcej jeść....
i najprawdopodobniej jutro wychodzi - więc trzymamy kciuki za jutrzejszy powrót do domu...:tak:
 
Ostatnia edycja:
Talia super, że pracę znalazłaś:tak:

Madzienka dobrze, że wieści od MAdziarki dobre, oby jutro ją wypuścili to już się zatroszczymy żeby więcej jadła:tak:

Justyna oby u Was nie skuwali sufitu:baffled:

Anaconda no to się wystałaś w bankach:eek:

Marzenka, Eliza, Sunday gdzie Wy jesteście?

Karlita a kuraki świetne:tak::-)

Co do sprzątania przed świętami to też inaczej na to patrzę, ja staram sprzątać się na bieżąco i nie tylko po wierzchu ale i "kąty" wszystkie, więc na święta robię normalne sprzątanie plus mycie okien:-)
My już po obiadku, zrobiłam zupę jarzynową i pulpety z ziemniakami i pełną witamin kapustką kiszoną:tak: więc teraz lecę na jakąś popołudniową kawkę;-)
 
hej dziewczynki, melduję sie z jelitówką:-( wymiekam juz, siły za grosz nie mam...

Pozdrawiam wszystkie... i miłego spotkanka jutro życzę, jednak nie pisane mi było... i tu dosłownie sprawdziło sie powiedzenie, ze "jak nie urok to.. ";-):-D
zmykam polezec, bo akurat wszyscy spia... w telefonie poczytam co u was....
 
reklama
Witajcie
anaconda hmm ja na Twoim miejscu poszlabym do tego banku i sama konto zlikwidowala:tak: konto zamkną moze tylko jego własciciel:sorry: a karty nie treba oddawac tylko napisac podanie, ze z niej rezygnujesz. Przynajmniej u mnie tak jest:tak:
antuanet zdrowiej, bo jutro trzeba Chate odwiedzić:tak: Maryna perogi lepi i skreca naleśniki:-)
talia to trzymamy kciuki za Gabi i Ciebie:tak: a nie mozesz jej do tego prywatnego przedszkola wysalc?
maltanka a to Was z tymi zdjęciami zrobili:sorry: ja zaluje, bo u nas malo takich okazj, ale zdjęcia zawsze w cenie ok 6 zł:tak:
madzienka pozdrów madziarkę i trzymamy kciuki za jej wyjscie:tak: smaki Ci sie zmieniły? a pamietasz kwaśne wino?:-)
Matko ale dzis pogoda:sorry: idę zając sie Julą
 
Do góry