reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam. Jak dobrze wstać, skoro świt.... Radek obudził się po 4. Chętnie bym jeszcze pospała ale jak syn najmłodszy nie śpi to czemu mama ma spać.
Madzienka Będziemy lecieć 14.11
 
reklama
Hejka :-):-)
Ja już w domku, obiad ugotowałam i za godzinkę zmykam po Maję bo ma dodatkowy angielski :tak::tak:
Oj jak fajnie że jutro wolne i wreszcie się wyśpię :tak::tak: no a na obiad przymusowo do teściowej ;-);-):-p:-p
Sienio no ja nie mogę cierpisz na nadmiar wolnego czasu :-D:-D:-D oj znam to skądś ;-);-):tak::tak:
Motylla no niezłe Ci Radzio pobudki robi :szok::szok:
Justyna no niezłe tłumaczenie wychowawczyni - tzn. że niezbyt zwraca uwagę na dzieciaczki :crazy::crazy:
Elza 28.10 nie widziałaś mnie bo akurat miałam wolne :tak::tak: i jak Nikoś nadal tak mało śpi? :confused2::confused2:
 
Hop hop a co tutaj takie puchy....
na dworze bosko pięknie....więc spacerujemy ile się da..
..
Anaconda dziś masz wolne czy dwójeczka??widziałam twingusia na spacerku;-)weekend wolny czy pracujący....

Justyna tylko jeden nas nie było...bo utknęłyśmy w korku i już nie było sensu na 15 minut jechać więc pojechałyśmy na babskie zakupy:-p

Maltanka żyjecie???napisz coś do nas....

Misia zdrowi???

a gdzie reszta??piszta coś dziewczęta!!!!
 
hejka pogoda boska chociaż ja przez kilka dni trzymałam malego w domu bo cos miał nos zapchany i niechciałam go doprawić jeszcze mu furczy w nosie ale dzisiaj dpacerek zaliczyliśmy

Madzienka i co kupiliście na tych babskich zakupach????
Anaconda już po bankiecie????
Sienio jak tam samochód już kupiony????

Maltanka co u Ciebie??? Obraziłaś się na nas że się nie odzywasz czy mały tak daje Ci popalić

Marzenka gotowa do przeprowadzki??? Bo ja jak pomyśle o pakowaniu to aż mnie trzęsie

Karlita hasło sobie przypomniała ale nic nie pisze :-(

Miłego dnia ja zaraz zmykam z Cezarym na karate....
 
Witam i ja :-)

Poprowadził rzeczywiście bossska :-) mogłoby tak być do maja!!
Eliza auta niestety jeszcze nie mam, ale nie chce też tak P popedzać, bo w razie " W" to musiałbym się osluchac... :-S
anaconda no właśnie jak po bankiecie? Jeszcze do siebie nie doszłas? :-p jak Ci się podoba angielski w Juniorze? Maja zadowolona?
 
Hejka :-):-)
Bankiet mamy dopiero 10.11 :tak::tak:
Jejku jak mi się nie chce iść dzisiaj do pracy :sorry::sorry: co tu wymyślić :-p:-p
Wczoraj miałam wolne i byłam u koleżanki, która 3 tyg urodziła - oj jaki fajny malutki bobasek :tak::tak:
Eliza mnie też przeraża pakowanie przed przeprowadzką a w przyszłości i mnie to czeka i może nawet nie tylko jeden raz :szok::szok: człowiek za dużo gromadzi wszystkiego :szok::szok:
Sienio masz rację lepiej nie ponaglaj z autem bo potem wszystko co złe to będzie na Ciebie :-D:-D:-p:-p
Kasia angielskim w Juniorze jestem zachwycona, fakt za każdym razem mają zadaną pracę domową i często kartkówki ale tylko w ten sposób się czegoś nauczą, nie ma porównania ten angielski z angielskim w szkole :no::no: a Twoja Julcia też chodzi?:confused::confused: jeśli tak to jak Twoje "wrażenia"?
Madzienka o tak pogoda bajeczna, jak dla mnie też może być taka aż do wiosny :tak::tak:
Wczoraj mój J załapał mandat na 400zł plus 10pkt - ale niestety za głupotę się płaci :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie,
hmm...dawno nie pisałam,więc nawet nie wiem od czego zacząć...było u nas chorobowo i to nie dzieci (Natalka cały czas była zdrowa, Staś tydzień chory, Krzyś jeszcze także się trzyma) tylko ja:wściekła/y::dry:od 6 października zaczęłam pierwszą serię antybiotyku na anginę...była poprawa ale wciąż nie było to doleczone, więc kolejny antybiotyk...tydzień przerwy i od nowa...tak więc wczoraj skończyłam trzecią serię i mam nadzieję już na dobre;-)poza tym dzień za dniem leci...a to przedszkole a to spacery...jak M jeździ do Białej to siedzę z mamą, więc jakos dajemy radę;-)Stasio coraz więcej gada...z tym,że na spacerach trzeba się orientować w markach samochodów;-)co chwilę pada pytanie "a to?" "Ford" "aha"...ale fakt niektóre marki już rozpoznaje i na przykład krzyczy na cały głos "mama Toyata, mama Opel" itd.
co planujecie na długi weekend?my w poniedziałek Stasia i Natalkę zostawiamy u dziadków..a we wtorek M z Natalką idą na "Dzwoneczka":tak:
 
Witam. Chłopaki odprowadzone do przedszkola:tak:... muszę się zabrać za ogarnięcie mieszkania, a potem trzeba rzeczy popakować, żeby na ostatnią chwilę nie zostawiać:tak:. Zmykam bo dużo pracy przede mną.....
Anaconda:Udanego bankietu życzę:tak:
 
:) Ala to dla Ciebie.... Dzięki za sałatkę i herbatkę ale się zrymowało...
Kuruj Martynkę i mam nadzięję że wybierzemy się za tydzien na imprezkę :p
Justynka a co u Ciebie będziesz miała w tym tyg czas się spotkać??
Anaconda ładnie się bawiłaś :)
Motylla wysokich lotów i wracaj do nas :p
Misia mam nadzieję że u was ze zdrówkiem już lepiej
Moja N właśnie skończyła 2 antybiotyk i mam nadzieję że to już koniec przygód z choróbskami u nas... Uszko już ładnie reaguje na dźwięki i nie chciałabym przerywać rehabilitacji choróbskami :) Pozdrawiamy wszystkie BB ciotki i odzywajcie się :) bo nie mam co czytac hehehehehehe
 
reklama
Witam i pozdrawiam z Anglii:-). Przeżycia z lotu super tylko najgorsze to czekanie na otworzenie bramki bo było opóźnienie 20 min :baffled: dobrze, że nie 2 godz :rofl2::-p. Przy starcie jedliśmy żelki , więc uszy nam nie zatkało.:tak:.
Krystek właśnie pojechał z ciocią i wujkami oraz z Oliwką do sklepu, a Radek śpi, zobaczymy co w nocy będzie robić:confused:
Normatywna; Oby chorubsko już sie nie przytlątało do Natalki:tak:
Anaconda: ​Jak po bankiecie?
 
Do góry