reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze spotkania

A czy to spotkanie nasze 15lutego,nie moglo by być wczesniej?o 17 to w plazie dzikie tlumy a w ciagu dnia jednak sporo ludzi w pracy siedzi!:confused:
 
reklama
Też byłabym za wcześniejszą godziną i innym miejscem bo jak Sundey spostrzegła w Plazie są dzikie tłumy w kawiarenkach a poza tym ja uważam że tam nie ma miejsca na parę osób a ja jeszcze z wózkiem będę...
 
Też byłabym za wcześniejszą godziną i innym miejscem bo jak Sundey spostrzegła w Plazie są dzikie tłumy w kawiarenkach a poza tym ja uważam że tam nie ma miejsca na parę osób a ja jeszcze z wózkiem będę...

A czy to spotkanie nasze 15lutego,nie moglo by być wczesniej?o 17 to w plazie dzikie tlumy a w ciagu dnia jednak sporo ludzi w pracy siedzi!:confused:

Jakaś propozycja??
 
Tzn ja jestem nawet za Plaza,tylko wydaje mi sie,ze o 17 to jest tam mase ludzi bo to pora kiedy duzo ludzi jest po pracy.
 
A czy to spotkanie nasze 15lutego,nie moglo by być wczesniej?o 17 to w plazie dzikie tlumy a w ciagu dnia jednak sporo ludzi w pracy siedzi!:confused:

jeśli miało by być wcześniej to ja odpadam, :-(mój M jest w domu dopiero o 16.30, więc ja najwcześniej na 17.00 dam radę, a z małym się nie wybieram:no: raz, że zimno, dwa, że ja bez samochodu, a trzy, że z dzieckiem to nici z kawy:-(

a co do miejsca to kiedyś byłam tak w okolicach 17.00 w Olimpie, mało ludzi było, w Plazie może być tłok.

Co wy na Olimp?
 
ja nawet prawa jazdy nie mam a małego muszę zabrać a do Olimpu sie nie mam jak dostać....Chyba że nie chcecie aby przychodzić z dziećmi to nie przyjdę,,,ja niestety nie mam z kim go zostawić o tej porze bo mama i mąż w pracy.
 
lareina ale Twój Gabryś jeszcze na tyle mały, że pewnie spokojnie śpi, mój to już taki ruchliwy, więc zabranie go ze sobą wiązałoby się z uganianiem się za nim z szybkim zmywaniem się do domu.
 
Ja dostosuje sie...padlo na Plaze bo z kazdej czesci Lublina blisko, co do godziny to w Plazie i tak bedzie duzo ludzi o kazdej godz bo to ferie:tak::tak::tak::tak:(no moze z wyjatkiem 9 rano:-D)

Ale jesli macie jakies ciekawsze miejsce to piszcie....

A ile nas ostatecznie zadeklarowało swoja obecność na 15 lutego????
 
Madzienka ja się piszę na dzień dzisiejszy, chyba, że zmienicie godzinę.
a co do miejsca to hmmm Plazy nie lubię i byłabym za czymś innym, może jakaś inna galeria, ale się dostosuje.
 
reklama
Do góry