reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki u lekarza (wizyty, badania, usg)

PaniAg co jadlas przez ten tydzien, ze Ci dzidzia tyle urosla? Pewnie drożdże i siadałaś przy piecu? :D a tak z ciekawosci to, Twoja waga tez sie zmienila o 1kg?
 
reklama
Ola, pietruszke jadlam, zeby podniesc poziom zelaza; p A tak to nawet nie mialam zbytnio apetytu i kolacje jadlam juz na siłę,zeby costam witamin dziecię miało.

Tak,ja też kilo do przodu.
 
Dzis ostatnia moja wizyta. Mała wazy 3 600, ja przytyłam 0,7kg. Przytyłam w całej ciazy w sumie 10 kg, to dla mnie duży sukces bo w pierwszej ciazy przytyłam ponad dwa razy tyle :-)
KTG ok, zero skurczy :-)
17.02 o godzinie 6:30 muszę juz byc na porodówce :-)
 
Novaspace, tez Ci sie szykuje duzy dzidziulek. Ciekawe z jaka waga nam sie urodza. Moj w piatek wazyl 3,5oo kg. A jestesmy w prawie tym samym dniu ciazy.
 
Wazy więcej niż pierwsza córka w tym czasie, wiec pewnie byłaby nawet większa od niej... Ale rodzę troszkę przed terminem wiec mysle ze do 4 raczej nie dojdzie :-)
 
Do góry