reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe brzuszki :)

reklama
16t..jpg26tc.jpg36tcc (1).jpg13, 26, 36 tc...ostatnia prosta :)
 

Załączniki

  • 16t..jpg
    16t..jpg
    16 KB · Wyświetleń: 371
  • 26tc.jpg
    26tc.jpg
    12,3 KB · Wyświetleń: 349
  • 36tcc (1).jpg
    36tcc (1).jpg
    17 KB · Wyświetleń: 391
Em es zet Ty caly czas wchodzisz w te same spodnie??? Zazdroszcze...
Super wygladasz :)

Tak tak Beata-to ciągle te same spodnie, chociaż już ich nie dopnę na guzik...a Ty jak tam się masz? Też tak rośniesz jak ja?? Ja nie śpię, wszystko mnie ugniata, żebra bolą...ale to już niedługo...wszystko czeka gotowe na przybycie nowego człowieka...
 
Czy rosne tak jak Ty? Hmm rosne duzo bardziej ;) w spodnie sprzed ciazy nawet nie probuje sie wcisnac zeby w depresje nie wpasc...
Ze spaniem akurat nie mam problemu ale tez wszystko mnie boli... My w sobote skladamy lozeczko i pozostaje tylko czekanie :)
 
reklama
Do góry