reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zamknięty

reklama
Dla mnie listy są ok.

Ale mam mieszane uczucia co do samego wątku.
Raz, że boję się, że się dyskusje rozjadą. Fajnie, gdyby wątek ogólny nadal był tym nr 1.
Dwa..
Byłam kiedyś na pewnym forum, na którym był taki zamknięty wątek. Należało do niego może z 10 osób, nie wiem.
W regulaminie była informacja o tym, że aby się tam dostać trzeba udzielać się na forum i wysłać maila do adminki.
Byłam tam 4 lata. Nigdy nie udało mi się dostać. Myślę, że był to wąteczek na ploty dla samych założycielek forum.
Niestety był źle odbierany przez resztę. Zawsze miałyśmy wrażenie, że tam siedzi elita i sobie nas, zwykłych userów, obgaduje.

Niestety, ale siłą rzeczy tak się to odbiera:/ nastąpił podział na te "lepsze" i "gorsze":p ale z drugiej strony to i rozumiem, że ciężko zaufać, jak ktoś się mało udziela, albo od niedawna...

mówiąc szczerze dziwnie tak się wpraszać gdzie cie nie chcą:p
 
Niestety, ale siłą rzeczy tak się to odbiera:/ nastąpił podział na te "lepsze" i "gorsze":p ale z drugiej strony to i rozumiem, że ciężko zaufać, jak ktoś się mało udziela, albo od niedawna...

mówiąc szczerze dziwnie tak się wpraszać gdzie cie nie chcą:p

Verna a Ciebie nie ma na liście?
 
Ja tez, katagorka gdybys mogla mnie jeszcze dopisac do listy z terminami bo kiedys pisalam do kogos priv ale nie zostalam dopisana
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Moja wcześniejsza odpowiedź była do 3 strony :) Bo wcześniej było widać tylko 3 strony ( coś się zacięło)
teraz już doczytałam resztę, że jestem na jakiejś drugiej liście, jakkolwiek mam to zrozumieć ... Ale wpraszać też się nie lubię więc już kończę swój udział w tym wątku :)
 
Do góry